Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mi az amit még meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi az amit még meg tudnátok bocsátani a barátnőtöknek? Lányok szerintetek meddig szabad elmenni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra hogy hol az a bizonyos határ.. flört, csók, tánc, kézimunka, anál?

2020. aug. 4. 12:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Én elég szabadelvű ember vagyok, nem gondolom, hogy birtoklom a másik felet. Sőt, azt se, hogy ő birtokol engem. Nem érzem rosszul magam attól, ha a párom megkíván mást és kiél vele bármilyen vágyát, én is megteszem más nőkkel.
2020. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Semeddig nem tolerálom és viszont sem várom el. Ha jó egy kapcsolat, mindent megkapok a páromtól és mindent csak neki adok.

N

2020. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Flört / tánc a többi megcsalás
2020. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Ha párkapcsolatban vagyok egy nővel, akkor ne akarja más f.aszát.

Én sem nyalok ki senkit sem mellette, aztán csókolom meg a csajomat.

Lehet régimódi vagyok, de ha együtt vagyunk, akkor egymással éljük ki a vágyainkat.

Ha meg együtt nem megy, akkor szét kell menni.

F

2020. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Monogám kapcsolatban flört/tánc, nyitottban meg amit megbeszélünk előtte hogy még mi fér bele (az érzelmek kialakulása mások felé ott sem megengedett - akkor léceljen le ha máshoz vonzódik).
2020. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Flört és a tánc talán belefér, a többi biztosan nem.
2020. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Leginkább az elsővel értek egyet viszont... engem a flört/tánc sokkal jobban zavarna, mivel mélyebb pszichológiai jellegű kapcsolat, mint egy szimpla vágy kielégítése. Szóval egy szex kevésbé zavarna, bár jobban örülnék ha tudnék róla. Talán még az is lehet, hogy megnézném vagy ha úgy alakul akkor akár be is szállhatok. Igazából amit a lány kíván. Cserébe természetesen nem várom el ugyanezt, de jól esik ha ő is megérti valamilyen szinten a vágyaim.
2020. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha kölcsönösen adok kapok akkor a kézimunka mint izgalmas plusz szerintem belefér... F/34
2020. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

#2 Nem kaphatsz meg mindent egy embertől :P


Egyedül a hazugság a megbocsáthatatlan. Minden más megbeszélés kérdése lehet. Nagyrészt egyessel értek egyet. Ha szeretem a párom, mindent megadok neki: annak a lehetőségét is, ha mást kíván meg, mert az olyat tud neki adni, amit én nem.

2020. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

9

Szomorú,hogy ennyi szar kapcsolat van..

Nekem a férjem mellett semmire nem vágyom amit ő ne tudna megadni. Ő is így van velem.

Kérdésre a válasz: semmit nem tolerálok. Konzervatív vagyok ilyen téren én is.

2020. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!