Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Erényövet hány naponta vegyem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erényövet hány naponta vegyem le a páromról?

Figyelt kérdés

A barátom kitalálta, hogy kipróbálná, először hülyeségnek tartottam...

De igazából egész izgalmas néha.

Eddig hétvégente volt rajta, meg 1-2 napokra, most szeretném h folyton rajta legyen, legalább kipróbálni, ő is benne lenne. De én azt szeretném h heti egyszer venném le róla, mert a legtöbb helyen ezt olvastam.

Ő szerinte viszont sok az egy hét, 2-3 naponta szeretné h lekerüljön róla.

Másoknál hogy működik ez?


2020. aug. 4. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Tisztálkodás miatt naponta le kéne venni!
2020. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%

Az #1-esnél a pont a higiénia miatt minden nap le kell venni. Továbbá éjszakára is (a spontán merevedésem miatt), különben éjszaka fel fog ébredni többször is és nem tudja magát kialudni.

Egyébként meg... a BDSM nem úgy működik hogy a domináns fél azt csinál amit akar. Csak azt csinálhatja ami a szubmisszív fél határaiba belefér. Úgyhogy ha leakarja venni 2-3 naponta akkor vegye is le, mást nem találj ki hozzá feladatot, vagy lebegtesd hogy leveheti-e vagy sem. Bár ha dominának tartod magad akkor gondolom nem kell oktatni a BDSM lelki oldalának finomságaira amúgy sem :)

2020. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen kérdéseknél egyszerre vagyok irigy és reményekkel teli. Irigy vagyok a pasidra, de visszatér a hitem is, hogy csak lehet találni olyan nőt, aki nyitott ilyesmire.


Az erényöves játékoknál nagyon fontos a fokozatosság. Ne akard egyből hetekre bezárni, mert nem fog menni! Mentálisan és fizikailag is meg fogja viselni. Hozzá kell szoktatni agyban is és testben is, hogy nincs merevedés, csak akkor, amikor az Úrnő arra engedélyt ad.


Amúgy higiéniai okokból műanyag (zárt) övnél fontos a napi kimenő. Itt ugye fontos a kontroll, hogy felügyelet alatt tisztálkodjon, nehogy valami rosszban sántikáljon, vagy az is egy megoldás, hogy te csinálod neki hideg vízzel és az ő kezeit hátra kötve.

A fém ketrecek nagy részében elég jól megoldható a tisztálkodás, de "nagytakarításhoz" azt is legalább hetente le kell venni.


32/F (sub)

2020. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
basszus, a pincében hagytam a csaj rajta az erényövvel, már 4 napja, nem tudom mit eszik ezért nem adtam neki semmit, a subok meddig bírják kaja nélkül? Megyek megnézem.
2020. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tisztálkodás miatt mindennap levesszük, ez egyértelmű


tényleg félreérthetően fogalmaztam: a kérdés az lenne, hogy hány nap teljen el egy-egy elélvezés között..?

2020. aug. 5. 19:25
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Kezdetben legyen az, amit ő szeretne, 2-3 nap. A BDS lényege az, hogy úgy kell játszani, hogy mindketten élvezzék. DE! Az Úrnő nem véletlenül Úrnő! Az ő feladata nem merül ki abban, hogy alárendelni a pasit és rákattintja az övet, stb. Felelősségteljes pozíció ez, aminek szerves része az, hogy fejlessze a szubot, különösen párkapcsolatban.


Így a bezárt időintervallumot lehet lassan bővíteni, növelni. Van akiknél két élvezés között egy hét telik el, van akiknél egy hónap. Ez mind-mind emberfüggő. Nem mellesleg az erényöv a büntetésre is való, így lehet a megbeszélt időintervallum 1 hét, ha az Úrnő elégedetlen a szubjával, akkor lehet abból még 1 hónap is büntetés miatt.


Én mindenképpen a fokozatosság híve vagyok, elsőre 1 hónapra bezárni szerintem őrültség, mert csak megutálja. A te feladatod fejleszteni, nem mi kell megmondjuk, mennyi időre zárd be. Tűzz ki magad elé mondjuk egy célt, hogy mennyi időt szeretnéd leghosszabb ideig orgazmusmegvonásban tartani, és ezt beszéljétek meg, neki belefér-e majd később! Kommunikáció!!! Alapja mindennek...

2020. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3 és #6 jól leirta a dolgokat. Tisztálkodás műanyag eszköz esetén naponta szükséges, fém esetén (amely kellően nyitott) elegendő hetente vagy heti 2x.

Az élvezés miatti levételt pedig te hatarotod meg, de az elején javaslom hogy először csak kb 3 napra aztán 5 aztán egy hét aztán 2 hét... Persze lehet lassabban is. Főleg az éjjeli merevedést (hiányát) kell mdgszoknia.

2020. aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Abban egyeztünk meg, hogy minden nap leveszem róla fürdés miatt, és heti kétszer ezután kényeztetem, vagy szexelünk, lényeg hogy elélvezhet, azzal a kitétellel, hogy ha úgy döntök valami miatt, vagy mondjuk nem tetszik a viselkedése, akkor azon a héten csak egyszer, vagy egyáltalán nem élvezhet el.
2020. aug. 7. 23:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Csúnya dolog az irigység, de most nagyon irigy vagyok a párodra!

#3 és #6-os válaszoló. :$

2020. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hűha
2020. szept. 29. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!