Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érzelmes szexnél szégyenlősség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmes szexnél szégyenlősség, laza kapcsolatban vad, bevállalós viselkedés. Miért nem pont fordítva? Mit tehetnék, hogy változzon?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy azokban a kapcsolatokban, ahol érzelmileg közel van hozzám a férfi, sokkal szégyenlősebben, visszafogottabban viselkedek, míg a lazább kapcsolatokban egészen merész és bevállalós vagyok?


Pedig sokkal jobban szeretném annak ezeket az élményeket megadni, akit valóban szeretek, vele azonban sosem megy. Több kapcsolatomnál is ugyanezt figyeltem meg, nem tudom az okát, nem mertem még pszichológushoz fordulni ezzel, nagyon kínos és semmi logika nincs benne. Bíztam azokban a férfiakban, akikbe szerelmes voltam, akikkel meg laza kapcsolatom volt, ott kötetlenebb, haverkodós viszonyunk volt, csak kedveltük egymást és fizikai vonzalom volt.

Járt valaki így? Mi segített?

28N



2020. aug. 9. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Túlságosan alkalmazkodó vagy, ezért ha valami tétre megy, azonnal összehúzod magad, mert ott már nem mindegy számodra, hogy az illető milyennek lát.

Ennyi a nagy megfejtés.

2020. aug. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ezzel mit lehet kezdeni? Ha szeretem, nyilván számít, milyennek lát. De nem tudok vele vad lenni, hiába szeretnék, nem megy. Pedig szerintem bejönne neki, és mégsem tudom megtenni.
2020. aug. 9. 01:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!:) Lehet, hogy kapcsolatban még nem hozták ki belőled a vadabb éned! Az is lehet, hogy te "folytod" el ezt magadban. Talán azért mert tudat alatt félsz, hogy lesz e valamilyen hatása (rossz ertelemben) a kapcsolatodra. Pl nem fog e könnyűvérünek hinni. Nem fog e " le r*bancozni" stb. Lehet tudat alatt ilyesmitől tartasz! Vagy tényleg az van, hogy nem sikerült még olyan férfival érzelmileg közelkerülni aki, ezt ki tudná belőled hozni:) 23/f
2020. aug. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy túl konzervatív beállítottságú férfiakba szeretek bele.(?)

Aki hallani sem akar arról, hogy szexjátékom van, az tuti nem örülne ha az orra előtt akarnám használni, stb. ...

2020. aug. 9. 01:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Prűd neveltetés az oka, helytelenül rögzült a "jó kislány" viselkedés. Tudatosítsd magadban, hogy a gyöngéd érzelmek mellé is járulhat vad szex, sőt. És igen, kettőn áll a vásár. Ha a pasi eléggé fesztelen, az át fog ragadni rád is. Talán csak az a baj, hogy mindketten a másikat "féltitek". Bátorság! Nem, a párod nem fog r1bancnak tartani, jelentsen ez a szó bármit is. Kezdd talán a szókimondó beszéddel, az a legfontosabb, hogy megtörd a gátlást.
2020. aug. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Hú de utálom ezt a : beszéljük meg kinek hogyan jó :-)

Legyen már annyi felfedezniakarás mindkét félben, hogy kisérletezik-játszik a másikkal, izgalmasan feszegetni a határokat :-)

Nem pedig megkérdezve : Szeretenél kicsit hevesebben bármit ?

Jó hogy azt nem beszélik meg, hogy percenként hány bólogatással szopjon vagy nyelvcsapással nyaljon a másik, mint egy ABCDE programon, végigmegyünk és úgy lesz a jó, ez mekkora egy nagy hülyeség :-)

2020. aug. 10. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6, te valamit féleértesz! Nem úgy szokott lenni. Szex után nagyon is meg lehet beszélni, hogy: tudod, hogy emikor ......, attól nekem a hátam is borsózik? Az a legfinomabb, ha ..... Smmi program, semmi technikai részletek. Helyette az viszont jó, ha hallom, és az is, ha elmondom, hogy mit teszek jól és mit érzek a legfinomabbanak.
2020. aug. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es.

Igen ebben igazad van :-) De ez általában nem elérendő cél vagy változtatni akarás miatt van, hanem az ember átölelve a másikat megemliti a leghátborzongatóbb élményét. De azt nem mondjuk ilyenkor, hogy húú, azt legközelebb ne igy csináld, vagy ez-az nem esett jól :-), ugye ?

Vagyis a mást és a rosszat nem kell ilyenkor kibeszélni, mert elrontja az egész élmény hangulatát, sztem.

2020. aug. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mi nem jó, sose kell így kimondani, helyette mindig azt, hogy hogyan lenne jobb. Ezt akkor, közben is lehet. És szavak nélkül is jól lehet érzékeltetni, ami kellemetlen. Elég elhúzódni, elvenni a kezét, igazítani a fején, vagy valami olyan hangot kiadni.

#6-7, becsülöm benned, hogy nyitottan fogadtad, amit írtam, jó tulajdonság!

Kérdező, javaslom, hogy szoros ölelés közben súgd a párod fülébe azt, amit szégyellsz, sokat enyhít a zavarodon, ha közben nem kell a szemébe nézned, és nem látja, ha elpirulsz. Előbb a vadulós vágyaidat mondd el, úgy, hogy a pasi érezze, hogy azokban ő a főszereplő, a játékszereidet ráérsz akkor, amikor már komfortos a hevesebb szex is közöttetek. Azokkal amúgy is vigyázni kell, egy kevésbé stabil egójú férfi elbizonytalanodhat, hogy talán nem elég ő a nőnek?

2020. aug. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!