Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő már első randin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő már első randin szexel vagy pár alkalom után, de nem egy szexet akar, hanem mondjuk 3-at egymás után, akkor mit gondolnátok róla?

Figyelt kérdés
Mondjuk egyszer kielégülne masztizva előtted, másodszor veled vaginálisan és még szeretné, hogy utána álljon fel 15-30 perc múlva is. Ez így előjátékkal elég sok inger egy férfinek, nem is tudom, hogy sikerülne-e neki

2020. aug. 10. 09:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
mennyi előjátékot bartok, plusz még szexet is? Lehet veletek órákat szeleni?
2020. aug. 10. 09:14
 2/12 A kérdező kommentje:
mennyi előjátékot bírtok, lehet veletek órákat szexelni? Bocs csak gyorsan írtam
2020. aug. 10. 09:15
 3/12 anonim ***** válasza:
32%

Az ilyen nő rúg öngólt magának. Mert eleinte a férfiaknak ez tetszik, aztán a bőség megfutamítja őket, és megundorodnak a nőtől.

Hosszútávon megéri neki? ezt csak ő tudja. Nekem nem érné meg.

2020. aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tegyük hozzá, hogy a nő nem a pasi miatt csinálja és nem azért hogy tetszen. A saját vágyai hajták...
2020. aug. 10. 09:18
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

Egy egészséges palinak ez nem probléma.

De bár minden nő ilyen lenne. :D

2020. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első randin szex már érdekes, bár nem lehet messzemenő következtetést levonni, elragadja a vágy. Arra viszont számtani kell,hogy Neki vélhetőleg ekkora a szexuális igénye amit napi szinten folyamatosan teljesíteni nem egyszerű.
2020. aug. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem minden alkalommal 3 szex egyszerre, de ha együtt vagytok, akkor napi minimum 2, néha 3-4, főleg a kapcsolat elején.
2020. aug. 10. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:

De irigylem a libidódat.

Nekem a heti 2-3 a realitás.

Szerintem, hosszú távon keveseknek ennyire magas a libidója.

2020. aug. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék egy ilyen nőnek :)
2020. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem gondolnák semmit, élvezném hogy kívánod és tennék is érte hogy be teljesítsem. Igen bírnám mert szeretem én is a szexet.

F

2020. aug. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!