Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem keres a srác? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres a srác? Csak arra a páralkalomra kellettem volna neki?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy fiúval 1,5 hónapja. Első pár talin nem volt semmi,hozzám se nyúlt. Miután megismerkedtünk rá két hét múlva tartott egy bulit,ahol lefeküdtem vele. Tudom hiba volt. Utána pánikba estem , hogy tuti csak ennyit akart, de keresett továbbra is. Elvitt kirándulni, vacsorázni, forrócsokizni stb..Ekkor arra gondoltam talán nem csak szexet akar, mert nem minden talin volt szex, sőt bemutatott a szüleinek is, kezemet is megfogta az utcán. Mindig azt csinálta,hogy nem írt egy-egy napig. De már két napja nem keres. Én is szoktam neki irni, szóval nem hiszem , hogy az lenne hogy én nem keresem őt. Tudom gyerekes , hgoy azt lesem mikor ír, de nekem ebből az jön le, napokig nem érdekli mivan velem. Nagyon el vagyok keseredve, hogy ő egyátalán nem gondolta komolyat ezt az egészet. De akkor legalább megmondaná azt, hogy nem akar semmit, nem csak úgy eltűnik :(

20/L


2015. nov. 11. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, ezt igazából vele kellene megbeszélned, hogy neked ez így nem jó.


De például voltam olyan kapcsolatban, ami teljesen jól működött úgy is, hogy csak 3-4 naponta beszéltünk, szóval ez egyénfüggő.

2015. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
írj neki te,miért mindig ő keressen ?
2015. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért kell pánikolni, ha jó volt a dugás? Kopni nem koptál.
2015. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amig nem eltunk egyutt, nekunk is siman volt olyan a baratommal, hogy nem kerestuk egymast par napig.


Egyebkent meg irj neki te, aztan ha arra nem valaszol 2 napig, akkor elkezdhetsz aggodni, egyelore felfujod.

2015. nov. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!