Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti ugyanúgy szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti ugyanúgy szexeltek azzal a nővel, akit szerettek, mint azzal, akihez csak szexuálisan vonzódtok? Ha nem, akkor mi a különbség? Mi az, amit az egyikkel csináltok, a másikkal meg nem?

Figyelt kérdés

2020. aug. 11. 01:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

#8.

Nincs igazad!

Az a nő aki csak szexuálisan aktív az nem érdemel meg többet.

Azt a nőt csak meg kell dugni és kefélni!

Jó keményen, hogy ne panaszkodjon!

Több orgazmusa legyen!

Az a nő vagy csak pláza+cica vagy pedig csak a pénz+éhesség+kérdése!

A saját tapasztalat alapján van ez így ez a reális élet!

Sajnos!

A #9. Vagyok vagyis voltam.

2022. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

10#

"A másikat sem izgatja hogy nekem olyan hűdejó legyen." - Akkor rossz emberrel bújsz ágyba. Az összes egyéjszakásomat érdekelte h nekem is jó legyen....


11#

"Az a nő aki csak szexuálisan aktív az nem érdemel meg többet.

Azt a nőt csak meg kell dugni és kefélni!

Jó keményen, hogy ne panaszkodjon!"


Az ilyen ostoba, nőgyűlölő, előítéletes általánosításokkal nem lehet mit kezdeni. Emberileg leírod őt, hogy ennyit ér... Csak azért mert szexel... Eléggé sekélyes felfogás. Az ilyen inkább ne kapjon nőt!


Minden nőt meg kell dugni, de attól még emberileg is kéne bánni vele. Ez törődést és kölcsönösséget is jelent. Azok a nők is igénylik a gyengédséget amelyek vad állati dugásra vágynak...

2022. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Buta és hülye ember vagy!

A 11 válaszoló egyáltalán nem nő gyűlölő!

Akkor fussál neki megint!

Te vagy a primitív!

2022. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10 vagyok.

Rossz emberrel bujok ágyba...hát lehet. De ezért nem kapcsolat, csak sex mert tetszik,többet nem is várokel.

2022. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13#


Te vagy a primitív ha még az írott szöveg értelmét se vagy képes felfogni! A 11-es igenis buta nőgyűlölő szöveget tolt ide!

2022. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

10 es: ez suttyosag. 8-as jol irta. A masik ugyanugy kinyitja magat neked, meg ha jelenleg itt csak testileg, nem azt erdemli, hogy csak hasznald, mint egy labtorlot. Arra a pasztorora igenis az ove vagyok es megadok neki mindent, amire vagyik.


Nyilvan erzelmileg ez kevesebb lesz, mint egy szerelmes egyuttletnel, de attol meg igenis lehet jo es kielegito mindket fel szamara. Sot, jonak is kell lennie!

2023. szept. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!