Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy csajban és egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csajban és egy nagyon jó barátban annyi különbséget látok, hogy az előbbihez szexuálisan vonzódom, az utóbbival csak simán jól érzem magam, az helyénvaló érzés?

Figyelt kérdés

Lányok ti mit éreztek ezt látván?


Röviden szólva:

Csaj akit már évek óta keresek=dumálás,közös téma, azonos kép a világról, dolgokról + szex

Barát=Ugyanez csak szex nélkül?


Ehhez képest az emberek 99%-a nem kezeli így sem a legjobb barátját sem a barátnőjét mivel nem ennek tekinti, de akkor minek


A legtöbb srác szerint a csaj = haver + szex?



2015. márc. 28. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Csaj = petefészek = örökkévalóság.
2015. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én így képzelem el a leendő barátnőmet, aki a legjobb barátom egyben, és dugunk is. 20/F
2015. márc. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ideális esetben szerelem is van a képletben, nem csak szex. De egyre inkább úgy hiszem, hogy ez ritka dolog.
2015. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2es, IGEN!


3mas, igen a szerelmet nem említettem, de ez evidens számomra, ha valakivel mindig tudok beszélgetni mindenféle gátlás nélkül és egyszerűen jól érzem magam vele...viszont egy barátnál ugyanez van, de szerelem még sincs(jobb esetben :D )

2015. márc. 28. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyezzünk meg abban, kérdező, hogy fogalmad sincs sem a szerelem, sem a barátság mibenlétéről.
2015. márc. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb fiatal nem tudja mi az a szerelem, mert minden kapcsolatuknál azt hiszik a kezdeti nagy izgatottságra és feldobott hangulatra, hogy az az.
2015. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, de te miért vagy olyan biztos ezekben? Ki az amelyikünknek igaza van, hát persze, hogy neked? Vagy mi?
2015. márc. 28. 22:28
 8/8 A kérdező kommentje:

Miquelhez szólt a kérdés


6os, szerintem mindenki valamilyen szinten érzi, hogy milyen lehet az igaz szerelem még ha nem is élte meg, ha valamit, csak egy apró fuvallatát átélte, akkor csak van valami fogalma milyen is az valójában

2015. márc. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!