Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz vagyok még 22 évesen is....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok még 22 évesen is. Így már kicsi az esélyem normális életre?

Figyelt kérdés

Normális élet alatt feleséget, és gyerekeket értek. Szinte mindenki tiniként kezdi, nekem kimaradt.

Vagy ez nincs összefüggésben?


2020. aug. 15. 19:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen, neked annyi. Ha 20 éves korodig nem veszted el, a nők 30 méteres körzetben elkerülnek és még meg is köpködnek, már amelyik tud akkorát köpni. Ezekből a példányokból kevés van ugyan, de ettől még ne érezd magad biztonságban, ugyanis az ő nyáluk sokkal ragacsosabb, ezért is jut el olyan messze.
2020. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Ember! Ne feleséget keress! Egyelőre 0 tapasztalattal örülj, hogy a farkadat megtalálod!
2020. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
szóval aki nem akar gyereket meg feleséget az nem normális?
2020. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Én 25 évesen vesztettem el a szüzességem, az első barátnőmmel, aki azóta a feleségem, és van két gyerekünk, egy fiú és egy lány. Szóval mi a probléma? F/34
2020. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%

4, Nem tudom, hogy hány (hozzám hasonló) szánalmas f4szkalap nevében mondom azt, hogy köszönöm, hogy ezt leírtad...

És reménykedünk, hogy nem vagy kamu

2020. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Problema? Ezzel jelzed hogy te nem egy olcso ri.banc vagy mint a tobbi kis tini ribi. Majd eljon a te idod es jo lesz. De mar ne pazarold el magad, lesg egy jo baratod aki majd elveszi es az is leheg elis vesz :D
2020. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
#6 Ezt benézted. :d
2020. aug. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos!


A sggfej nők el fognak kerülni jó messzire.

2020. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én 27 vagyok ebben a cipőben, és mégsem aggódok, jó nem is tervezek családot, mert elég antiszoc típus vagyok, de ettől független ha simán ésszel gondolom végig, hogy semmi logikai akadályt nem jelent ez a jövőre nézve.
2020. aug. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
29%

Ezt a feleségkeresős dolgot ne mondd a nőknek. Minden kapcsolat úgy indul könnyen, ha nem nyomod agyon elvárásokkal a másikat. Lazulj rá, keress egy olyan lányt, akivel szívesen beszélgetsz, jó eltölteni vele a szabadidőd, még a szexre se koncentrálj, mert rágörcsölsz.

35F

2020. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!