Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még esélyem a normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem a normális életre ha 35 évesen még szűz vagyok? Nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés

2018. máj. 21. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Mit értessz normális alatt? Ha barátnőt, családot, akkor szerintem minimális az esélyed erre. De persze próbálkozz sokat, hátha összejön valami. Nőknél is akadhat olyan, aki 30+ évesen szűz, őt biztos nem fogja zavarni.
2018. máj. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Én is 35 vagyok, és bár nem vagyok szűz, ezer éve nem voltam pasival.

És már nem is merek semmibe sem belemenni.

El sem tudom képzelni milyen lehet, ha az ember teljesen tapasztalatlan.

2018. máj. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
19%
Te most tőlünk kérdezed, hogy nem volt még barátnőd? :D
2018. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok még, mert zárkózott vagyok és félek a nőktől, de beletörődtem. 30/F
2018. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Azon nem gondolkoztál még, hogy meleg vagy? Szerintem ha annyira akartál volna nővel lenni, 35 év alatt megoldottad volna.

Én sokkal fiatalabb vagyok nálad, szintén szűz, és bár elfogadott, egyáltalán nem ciki vagy furcsa az én koromban (bár néhány néztek, hogy tényleg, és miért), ennek ellenére azon gondolkodok, hogy bár lefeküdni, a szüzességemet nem akarom elveszíteni, de például egy lánnyal kipróbálnám, de csak egyoldalúan, hogy én csinálom neki.


Jobb ha igyekszel. Ha így folytatod, nagypapa korodra sem lesz semmi ha félén maradsz. Nem azt mondom, hogy az első felugró reklámos csajjal aki a képen van, de ha tényleges családra vágysz, jobb ha sietsz, és ez most ellentmondásosan fog hangzani, de nem kapkodod el.

2018. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
nincs
2018. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már nincs.
2018. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van rá esély.
2018. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy megoldom a szexet hanem hogy nulla tapasztalattal nem merem megoldani. Mert olyat kezdek el amit 14 évesek csinálnak ez is fusztrál
2018. máj. 22. 01:15
 10/14 anonim válasza:
Szedj fel egy fiatal szűz lányt :D
2018. máj. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!