Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Fontosnak tartjátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Fontosnak tartjátok, hogy a lány keze által élvezzetek el?

Figyelt kérdés

Több, mint 4,5 éve együtt vagyunk a párommal. Minden rendben van szexuálisan, azt az egy apró dolgot kivéve, hogy nem tudom őt eljuttani orálisan a csúcsra.

Őt nem zavarja a dolog, de engem nagyon bánt.

Szerintetek hogy tudnék fejlődni?

Fiúk! Valóban nem tartjátok fontosnak, hogy a lány keze által élvezzetek el?


24/L



2020. aug. 16. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi van, ha csak ő mozog? Vagyis nem te irányítod a dolgot. Úgy el kellene tudnia élvezni.
2020. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

A szex minősége nem azon fog múlni, hogy milyen mozzanattól spriccelek el, hanem attól, hogy azzal lehetek intim közelségben, akit imádok.

2020. aug. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem kell fejlődnöd, ha őt nem zavarja. Nem vagyunk egyformák. Nincs szabály hogy orálnál mindenkinek el kell tudni sülni. Ha így is élvezi, akkor csak élvezd te is így. 😊

Az utolsó kérdésed a kézzel kapcsolatban hogy jött ide? Azt pontosan nem értetten. Bármelyik testrész által jó elélvezni, nem kell, hogy az a lány keze legyen.

2020. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan párom aki nem szeretett és nem is tudott szájjal a csúcsra juttatni, viszont a keze, fantasztikus volt, én amúgy is kéz mániás vagyok, és az eddigi párjaim ügyesek voltak a kezükkel tehát ha éppen én vagy ő nem akartunk hatalmas aktust akkor a kéz is működött.
2020. aug. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha van barátnőm akkor én igénylem a szexet, vagy hogy kézzel, szájal örömöt (elélvezés) okozzunk egymásnak.

Nyilván nem vagyunk egyformák, de azért ezzel sokan vannak így.

Azt kell mondanom és ne sértődj meg, de ha 4.5 éve cumizod és ettől nem élvez el

akkor vagy a technikáddal van valami javítani való

vagy a pároddal van valami őt gátolja, vagy mindkettő,

DE a kommunikációval biztos van gond ha ez 4,5 év után még mindig kérdés számodra, beszéljétek meg, szerintem

40F

2020. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem zavar, az én barátnőm se tud dugás közben elmenni, én pedig szopástól nem megyek el, csak ha veri.
2020. aug. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én a lábmunkát preferålnám inkáb.
2020. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Ott valami gát van. Lehet, hogy az előző barátnője nem szerette, ha a szájába élveznek. Erre állt rá. Nálam is volt ilyen. Csináld kézzel és mikor jön neki, akkor bekapod és nem engeded, míg az utolsó csepp ki nem jö. Lassan átprogramozod az agyát. De nehogy öklendezz, meg ügyetlenkedj.
2020. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazából csak kiverni nem tudom neki.


Jó köztünk a kommunikáció, mondta is, hogy nem zavarja. Azért tettem fel a kérdést, mert engem zavarna a dolog és nem tudtam, hogy ezt a pasik mennyire gondolják túl.

2020. aug. 18. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!