Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy megutáljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megutáljam ezt az embert és ez által ki tudjak szeretni belőle? Mert ezt érdemli

Figyelt kérdés

Sziasztok

3 éves kapcsolatomnak lett vége ,a párom egy hónapja szakított velem ,elhagyott valaki másért,azóta is vele van.Engem kínoz a hiánya,7kilot fogytam az amúgy is 50 kg ból,depressziós lettem.Probáltam mindent,semmi nem tereli el a gondolataimat.Ő csak annyit mondott hogy nem szeretett eléggé és jobbnak látta ha szakít ,és h majd úgyis találok valakit aki megbecsül és viszont szeret.En vele képzeltem el az életem.Most itt maradtam,ő boldog én pedig sehogy sem tudom túl tenni magam.Irok neki néha mert nem bírom ki.Meg akarom utalni és azáltal ki szeretnek belőle.

De mindig a jó emlékek jutnak eszembe és ettől meg rosszabb :((

Kérlek segítsetek

Én 24,Ő 34


2018. jan. 20. 23:56
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok :)
2018. jan. 20. 23:57
 2/7 anonim ***** válasza:
16%
Ebben mester vagyok 24f 10/10 es nőket hajtottam már írj privátot
2018. jan. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen sejtettük, hogy nem egy 43 kilós, 10 évvel idősebb nővel járó srác vagy.
2018. jan. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy rohadt nehéz lesz, de NE KERESD, NE ÍRJ RÁ!

Ezt próbáld meg betartani, mert amíg van köztetek kommunikáció, addig nem fogsz tudni elszakadni.

(Nekem egy exem volt, akit sikerült megutálnom, de ahhoz tényleg gusztustalan dolgoknak kellett történnie, és én is kellettem hozzá, mert hagytam, hogy megtörténjen. Viszont ezt olyan mértékben érte el, hogyha szembe jött az utcán, átmentem a másik oldalra...)


Idő... És valóban, ha erőlteted, hogy eltereld a gondolataid, az semmi jóra nem vezet.

Tudom, szar duma, de ha átgondolod, nem hülyeség: Ő szakított, vigasztaljon a tudat, hogy nem rajtad múlt, és nem fog kínozni a tudat, hogy lehetett volna másképp is, mert annál rosszabb nincs (Sajnos ezt is tudom, az előző kapcsolatomnak én vetettem véget, mert nem láttam a fényt az alagút végén. Így jártam, mint te, 62 kg-ról 54 kg, nem ettem, hónapokig nem tudtam aludni, pszichiáter, antidepresszánsok, nyugtatók... 10 hónapba telt, mire úgy, ahogy összeszedtem magam...)

2018. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább becsüld benne, hogy érezte, nem működik, ezért inkább szakított, nem pedig megcsalt.


Te most belül őrjöngsz, de majd ha felnősz egy kicsit, rájössz, hogy egyrèszt nagyon nem egy életszakaszban vagytok, az a 10 év korkülönbség rengeteg (ő már bőven benne van abban a korban, hogy csalàdot alapítson, te meg nem hiszem, hogy 24 évesen arra vágynál, hogy holnap gyereket szülj), másrészt meg aki menni akar, arra rá kell adni a kabátot. A szerelem addig ér valamit, amíg mindkét fél akarja azt. Ha elmúlik az érzés, senki nem kötelezhető arra, hogy a màsikkal legyen. Gondolom te sem lettél volna képes arra, hogy együtt legyél valakivel, ha már nem szereted, vagy ha közben beleszeretsz màsba.

Ha írsz neki, őszintén, elküldöd a fenébe, mi vàltozik?

- visszajönni nem fog, hisz szerelmes a màsikba

- bűntudata nem lesz, hiszen végülis ő korrektül járt el, nem csalt meg, hanem mikor érezte, hogy bejött más a képbe, szakított. De ha lesz is bűntudata, mit érsz el vele? Nem fog visszajönni akkor sem.

- te viszont szánalmassá teszed magad, mert azzal, hogy bàntod, csak kimutatod neki, hogy nem tudsz túllépni a sértettségeden.


Szerintem ne írj neki, ne beszélj vele, vágd el a szàlakat. Így egyrészt hamarabb elfelejted, màsrészt meg megmaradsz az emlékében egy helyes aranyos lánynak, akivel később akár jó barátok is lehettek ha úgy alakul.


Én 2 exemmel is őrzöm a baráti kapcsolatot, a férjem is egy exével, ha úgy alakul, össze is járunk. Persze ez nem ment rögtön azonnal. Viszont ma örülök annak, hogy anno túl tudtam lépni a sértettségemen, így nem veszítettem el két, számomra kedves embert.


40N

2018. jan. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem jut eszedbe,h az illeto mar eredetileg is meg volt neki? Te voltal a kilenges. Sajnalom. :(


Legkozelebb jobban puhatolozd korbe es ellenorizd le,h tenyleg fuggetlen -e.


N

2018. jan. 21. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már hogy lett volna ő a kilengés? Egy három éves kapcsolatról van szó.
2018. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!