Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a cuckold kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a cuckold kapcsolat is úgy el fog terjedni, mint a hármas?

Figyelt kérdés

Egy 30 évvel ezelőtt kb a nők 10%-a ment bele egy több pasis felállásba, ma már viszont van ez 40% is és várhatóan tovább fog emelkedni, mivel az emberek egyre nyitottabbak.

Én is látom, hogy ma már könnyebb erről egy nőnek beszélnie.


A cuckold meg kb hasonló utat járt be.


2020. aug. 17. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lemaradtam. Mi az a cuckold?

(Nibcs semmi bántó, vagy elítélő szándékom ezzel csak érdekel)

2020. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a lényeg, hogy a férfit az izgatja fel, ha a párját más férfi kényezteti.
2020. aug. 17. 16:35
 3/9 anonim válasza:
24%
El. Egyre több a félhomár, csicska srác. Meg sok a csóró pasi, akinek nincs hová lelépni a csajtól.
2020. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a százalékokat honnan szeded? Mellékeld a statisztikát is, mert szerintem a nők kb 10%-a hármasozik. Az, hogy egyszer kipróbálta, nem ér. Akinek ez bejön és csinálja, az max 10% de lehet sokat mondok. Ha azt mondod 40% fantáziál erről, az már reális. Én is rengeteget fantáziálok erről, de soha nem csinálnám, mert szeretem a párom és nem kell harmadik fél a kapcsolatunkba. De a cuckold ennek a degeneráltabb fajtája, ez szerintem szinte senkit nem vonz a nők közül.
2020. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A 40%-ot úgy értettem, hogy minimum fantáziál.

Az már más tészta, hogy mi lesz belőle, mert eléggé komplikált összehozni.

2020. aug. 17. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Régebben én is meg voltam őrülve a hármasozásért de a párjaim nem szívesen mentek volna bele, ráadásul mondjuk az párcsere volt pontosabban partner csere a másik pasi kellemetlenül érezte magát nem úgy jött össze ahogy szerette volna és másnap jól összevesztek. Én remélem azért hogy ez az új szokás nem hódít teret. Akár egy hármasban is akkor biztos kikészülnék ha a párom belemenne és a másik lánnyal annyira jó lenne neki hogy utána inkább őt akarná mint engem.
2020. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lényegében már a hármas is egy cuckold....
2020. aug. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sosem gondoltam ilyenre és sosem mennék bele. Nagyon Szeretem a barátom!!!
2020. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk inkább azt, hogy (majdnem) mindenkinek megfordult már a fejében a hármasozás és a 40%-a ezt be is ismeri. De ez nem jelenti azt, hogy ki is akarja próbálni.
2020. aug. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!