Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Számotokra mi volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Számotokra mi volt az ideális szexuális segédeszköz fiatal korban? Pl.: tini éveitekben / fiatal szingliként, mivel csináltátok, ami igazán felizgatott?

Figyelt kérdés

Mi volt az, amire azt mondtátok: "ezt ki kell próbálnom"?

Pl.: 16 évesen a furulya vagy a fésű nyele? Esetleg valami kis plüss, amivel masztiztatok?

Mi volt az, aminek használata igazán lázba tudott hozni?



2020. aug. 17. 21:00
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
91%
Topjoy üveg, hajkefe nyele, elektromos fogkefe.... ezek voltak a legjobban használhatóak tiniként.
2021. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
87%
Fésű,tollak,banán,szepillaspirál,ecset,fogkefe
2021. febr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
26%

Bocsánat, pasi vagyok.

De valamit nem értek. Párna/matrac/takaró hogyan?

Tapasztalatok alapján nem jó, ha valami felissza a nedvet (márpedig az említett dolgok eléggé nedvszívóak). Nem dörzsölt ki titeket?

2021. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
89%
Szempillaspiral, zseblámpa. 🤭
2021. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Takaró (mint mások a párnát), elektromos fogkefe, zuhanyrózsa, ágy (matrac) széle, plüss.
2021. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
92%

Pasik nem értik, de nyomogatós-dörzsölgetős stimulálásra tökéletesek azok a nem túl kemény dolgok, amelyekhez a szeméremdombot oda lehet nyomni, és úgy mozogni rajtuk.(ágy széle, párna, plüssök...) Nem szárad ki, a többségen bugyi is van olyankor, főleg tizenéveink elején.


Nekem a zuhanyrózsa és az elektromos fogkefe voltak az első szerelmeim.

Sokáig pedig csak az ujjaim.:)

2021. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször volt egy rég kifogyott fa golyós dezodor üveg, amit erre a célra tartottam meg, illetve a párna. :) mindig imádtam a csiklómat izgatni, szóval bármire tudtam dörzsölni. :D
2021. márc. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
89%
Banán, 20/l
2021. márc. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
90%

Párna, takaró, plüssállatok. Meztelenül még nem próbáltam. És egyáltalán nem dörzsöl, nagyon kellemes. A lényeg, hogy ne legyen kemény.

Fürdés közben a zuhanyfejjel csinálom.

2021. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
90%
Zuhanyrózsa, azzal fedeztem fel és örök kedvenc is maradt.
2021. márc. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!