Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mi volt eddig a legisten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi volt eddig a legistenibb, legorgazmikusabb szopási élményetek?

Figyelt kérdés

Meséltek róla?

Hol történt? Mikor? Kitől kaptátok? Hogy éltétek meg? Mitől volt olyan emlékezetes? Együtt vagytok még a lánnyal? Vagy együtt voltatok egyáltalán?

Hány évesek vagytok most?

Sztorizzatok bátran :)



2020. aug. 19. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
85%

10-es vagyok.


Mondjuk nem vártam el tőle, hogy elmenjek az arcán, esetleg a szájába, de nem lett volna ellenemre. Amikor feljött a téma, hogy az ő nedve is a számba megy miközben nyalom arra azt mondta, az más.

2020. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
39%

Én anno kifogtam egy pioca csajt, aki folyton meghivatta magát mindenre, cserébe esténként ugy dughattam, ahogy csak akartam. Arcra nem élvezhettem, de a melleire igen.

Egyszer kitalálta, hogy iPhone 6-ot akar (akkor az volt a legújabb) meg egy valamilyen Asus Gaming laptop, mert az biztos jó Facebookozásra.

Mondtam neki, hogy oké, de akkor most azonnal nagyon érzékien, nyelvjátékkal kényeztet meztelenül, majd a végén az arcára engedi.

Meg is tette, remegtek a lábaim, életem legjobb cumija volt.

Annyira jó volt, hogy kértem még egyet töle, este, azzal az indokkal, hogy holnap megkap mindent. Másnap reggel magától csinálta. Mivel motivált volt nagyon, igy nagyon durván jól csinálta.

Persze semmit enm kapott, mert kib@sztam mint macskát szarni...


Azota is várok valami csajra, aki ennyi cuccot ki tudna belölem szivattyúzni, mint ö.

2020. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
40%

"Már bánom, hogy nem felejtettem el szólni szopásnál neki mielőtt elélveznék"


Azt úgyis észre veszik a csajok, ha elélvezel, mert nagyokat sóhajtasz, nyögsz előtte. Akkor úgyis elvenné a száját a farkadról.

2020. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
25%
Hát fura, mert mégis szóltam neki nem egyszer...
2020. szept. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
97%

Hát nálam egyszer volt csak olyan, hogy nem vette észre a csajom, hogy elélvezek és belement a szájába. De máskor mindig tudta előre. Meg egy szűz csajjal voltam akinek akkor volt élete első szopása annak is belement a szájába,mert fogalma sem volt róla mikor élvezek el.

De elkapta onnan száját így nem fejezte be végig szájjal.

2020. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
95%

Síelés, ott ismertem meg a lányt. Már a buszon is szemeztünk, második nap már együtt mentünk ki pályákra, a hüttében némi forralt borozás után össze is melegedtünk.

Este a szálláson, az ajtóm előtt megdumáltuk, hogy akkor ő is visszamegy a szobájába, lezuhanyzunk, átöltözünk, aztán lemegyünk a bárba. Itt már nagyon a levegőben volt, hogy éjjel szex lesz.

De jött a meglepetés.

Nem zártam be ugyanis az ajtómat, nem szoktam, ha bent vagyok - nekiálltam a kabinban zuhanyozni, ő meg belopakodott, a csobogó víztől nem is hallottam, és egyszer csak elhúzta a kabin ajtaját, akkor vettem észre, hogy bejött, kicsit meg is ijedtem, nem tudtam, ki ez, mi ez.


Anyaszült meztelenül ott állt mosolyogva, szóval gyorsan elmúlt az ijedtség, bejött mellém, hozzám simult, simogattuk, kentük egymást a tusfürdővel, persze már úgy állt a farkam, hogy majd szétdurrant.

Aztán letérdelt elém, percekig mosta-masszírozta izgatóan a farkamat, aztán a zuhanyrózsával izgatta, lemosta, aztán nekiállt szájjal is, eközben többször is majdnem elmentem, de nem engedte, az utolsó pillanatban mindig leállt. Majd végül amikor már úgy negyedjére jutottam orgazmus közeli állapotba, megkegyelmezett, kézzel fejezte be, akkorát élveztem a mellére, arcára, hogy az hihetetlen, kb. életem orgazmusa volt, se előtte, se azóta nem volt ilyen.


Na ebben az élményben minden benne volt, az ismeretlen izgalma, a meglepetés faktor, a lány odaadása, lelkesedése, játékossága, gátlástalansága, meg persze a technika.


Aztán kijöttünk a zuhany alól, irány az ágy, és ő is megkapta a magáét, de az már nem ide tartozik :D

2020. okt. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
96%

16os vagyok, ami lemaradt még:

36 éves vagyok.

Ez már régen volt, még főiskolás koromban, vagy 15 éve.

Nem vagyunk együtt már, úgy rendesen soha nem is voltunk, mert majdnem az ország két másik végén laktunk akkoriban. A síelés után még néhányszor találkoztunk, de közös megegyezéssel arra jutottunk, hogy a jelen körülmények között ez a nagy távolság egyikünknek sem vállalható, és a költözés sem megoldható egyikünknek sem. Szóval nem volt semmi balhés elszakadás, inkább egy ilyen keserédes érzés volt mindkettőnknek, örültünk, hogy megtörtént, és picit sajnáltuk, hogy nem lesz folytatás.

Azért bevallom, pár éve facebookon lenyomoztam, kíváncsi voltam, mi lehet vele - már külföldön él, férjhez ment, van egy pici gyereke is, boldognak tűnt :)

2020. okt. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
93%
Egy alkalmi partnerrel történt, én háton fekve ő térdelve hajolt rá a szerszámokra, masztizott szopás közben és miután a szájába élveztem és lenyelte, úgy masztizott tovább, hogy addig szopta az ernyedt farkam amíg ő is el nem élvezett.
2020. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
54%

Csoportos szex alkalmával 4ünket kényeztette egy csaj. Ő térdelt, mi körbeálltuk.

Volt hogy egyszerre kettőnkét is bekapta.

Nagyon jó volt ..

35/F

2020. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
43%

Egyszer úgy benne lennék egy ilyen gang-bangben, mint amilyet a #19-es írt :)

33/F

2020. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!