Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mi volt eddig a legisten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi volt eddig a legistenibb, legorgazmikusabb szopási élményetek?

Figyelt kérdés

Meséltek róla?

Hol történt? Mikor? Kitől kaptátok? Hogy éltétek meg? Mitől volt olyan emlékezetes? Együtt vagytok még a lánnyal? Vagy együtt voltatok egyáltalán?

Hány évesek vagytok most?

Sztorizzatok bátran :)



2020. aug. 19. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
88%

#40

Valóban szexi a női testre élvezés, az igaz, csak az én csajaim a kényelem és tisztaság miatt inkább lenyelik, szoktam néha tőlük kérni, arcra, mellre, harisnyás lábra élvezést azért ezt is teljesítik, de nyelni jobban szeretnek.

Persze tiszteletben kell tartani mindenki kívánalmait, veled se lehet kifogása egyetlen férfinak sem, mert ezek szerint a lenyelésen kívül Te is minden fantáziát teljesítesz.

2021. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
88%

Papírtörlő, aztán meg nedvestörlő, még zuhanyozni sem kell utána...

Imádom kényeztetni a páromat,nagyon be tudok vadulni olykor... :-))

Néha már nem bír lépést tartani velem..De szerintem ez beállítottság kérdése,valaki vagy szereti a szexet vagy nem...

2021. szept. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
91%

#42

Persze, igaz, de mondjuk egy buliból kimentek a pároddal, egy gyors menetre, akkor a lenyelés a legegyszerűbb, vagy mondjuk egy kis romantika a Balaton parton..., mi sokszor teszünk ilyen kis szex menetet, a barátnőm el sem élvez nincs is dugás sem, csak kis csókolózás, simogatás, és a végén leszop.

2021. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
14%

Gyengéden és vadasan a lányokat a nőket.

A nagy romantikával mindent meg kell adni a lányoknak a nőknek!

Megérinteni a lányoknak a nőknek a szívüket a lelküket a testüket!

A lányoknak a nőknek többet kell adni!

Férfi létemre, igen nagyon jó volt!

Jó kis csaj / lány / nő volt!

2021. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
91%

12.osztályban sportgimibe jártam magántanulóként, ott történt.

Úgy alakult, hogy a folyosón voltam kettesben egy nagyon szép és kissé ribis szőke lánnyal, a nevére már nem is emlékszem.

Tudta, hogy okos vagyok, ezért elkérte tőlem a kidolgozott érettségi tételeket, én pedig ingyen nem akartam odaadni neki. Felajánlotta, hogy leszop. Nem tudtam nemet mondani.

Bementünk a fiú wc-be és ott csinálta nekem. Tetszett neki a farkam, megdícsérte a méretét. Istenien csinálta. Próbáltam nem hamar elélvezni, de mélytorkozott is és kb 2-3perc után elélveztem. Le is nyelte, szó nélkül.

2022. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
86%
Nekem talán az volt az egyik legemlélezetesebb amikor elsőnek kapta be egyszerre két csaj,közben csókolóztak a szerszám meg a szájuk közt. Igaz azóta is volt de valahogy az olyan spontán jött és tele volt szenvedéllyel :)
2022. júl. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
0%
júl. 9. 10:38 Biztos álmodban történt. De belelógott a kezed a bilibe és felébredtél
2022. júl. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
83%
Mikor egy 19éves rosszlány torkozta a farkam.. én meg közben végig fotóztam
2022. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
100%
Lányként is válaszolhatok? Persze nem engem szoptak ha nem én de nagyon jó élmény volt
2022. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%
Halljuk a részleteket! :)
2022. nov. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!