Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mi volt eddig a legisten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi volt eddig a legistenibb, legorgazmikusabb szopási élményetek?

Figyelt kérdés

Meséltek róla?

Hol történt? Mikor? Kitől kaptátok? Hogy éltétek meg? Mitől volt olyan emlékezetes? Együtt vagytok még a lánnyal? Vagy együtt voltatok egyáltalán?

Hány évesek vagytok most?

Sztorizzatok bátran :)



2020. aug. 19. 20:12
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán volt igazán jóban élményem. De még a mostani barátnőm csinálja a legjobban, de persze ő sem elsőre, ez érthető is, mert mindenki más. De azt is hozzá kell tennem, hogy az én hibám is. Pl. előtte senkinek nem mentem el a szájába és olyan sokáig volt ez így, hogy tudat alatt volt is egy ilyen berögzülés, hogy nem is szabad. Nagyon nehezen bírtam rávenni magam, hogy elengedjem. Hát határozottan más élmény is és nyilván jobb is, de tudom, hogy lehetne még jobb és azt is, hogy hogyan. De részlegesen kiélem, de abban sem tudom elengedni magam pl. hogy én magam úgy csináljam közben, ahogy szeretném. Mert az durva lenne és tudom, hogy neki az már túl sok lenne.
2020. dec. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
8%
Privátban elmesélem :D
2021. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
13%

A legjobb szopatásom:

Én és 2nő. Ketten szopták egyszerre a farkam közben ment a golyó szopás is felváltva,az egyik újjazni is akart engem csak akkor nem hagytam. Miközben csinálták én irányítottam őket,nyomtam össze a fejüket,hogy smároljanak egymással,nyalják egymás mellét stb. A legjobb rész az volt amikor az egyik ült előttem és szopott,közben a másik mögöttem térdelt és nyalt engem hátulról. Na az nagyon jó volt :D

A végén az egyik szájába ment. Az volt a terv,hogy nyalják egymás pináját és seggét és én nézem közben.A végen pedig az egyik szájába megy, utána az átköpi a másik csaj szájába és az lenyeli. Ez nem jött össze,majd legközelebb :D

2021. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
73%
Exemnek tuti az amikor beszerveztem a baratnom es együtt szoptuk le. 20L
2021. jan. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
81%
Amikor a barátom exe velem vigasztalódott. Ő volt az első, aki le is nyelte a "cuccot".
2021. jan. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
74%
Sok volt szerencsére fiatalabb pasiként nagy milf vadász voltam mindig is. Egyszer befűztem egy ismerős milfet, a kocsimban elbújtunk. Menet közben vettem észre hogy valami orbitálisan nagy szilikon mellei vannak, isteni volt markolászni. Aztán valami észbontó mélytorokkal leszopott. Egyből utána szopta tovább és bele is ült, isteni szex volt. Később még nálam megismételtük, mélytorok, szájbadugás, mellszex és szex változatos pózokban. De sok jó milffel volt dolgom akik istenien szoptak.
2021. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
88%
Szerető, aki szeretett szopni! De nálam tök mindegy! Ha full béna és fogatlan akkor is jöhet, annyira szeretem! 😃
2021. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy én szoptam vagy engem szoptak le? 😄
2021. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
70%
Mikor 1 oran keresztul folyamat szoptak
2021. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
87%
Mikor tobb csaj szopott
2021. jún. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!