Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Netes oldalon megismerkedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes oldalon megismerkedtem egy jóval idősebb nővel. Szerintetek mi legyen továbbá?

Figyelt kérdés
35 vagyok és már régóta nem voltam nővel. A nő akit megismertem ő 67 éves. Tudom, nagy a korkülönbség és még sose voltam ennyire idős nővel. A távolság is jó nagy közöttünk, kb. 200 km. Abban maradtunk, hogy jövő héten elutazom hozzá vonattal, de nem tudom hogyan viszonyulnék élőben hozzá. A legidősebb akivel eddig voltam 48 éves volt. Ti mit tennétek a helyemben? Köszi, és légyszi csak komoly válaszokat ha lehet. 35/F

2020. aug. 22. 12:06
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
#10 Már megbocsáss, de ha ezeket ilyen könnyű lenne megvalósítani amiket felsoroltál, akkor nem lenne szegény ember a világon..:D
2020. aug. 22. 15:20
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha egészséges vagy szakma nélkül is lehet jól fizető munkát találni. Hátrányos helyzetű településen élek,az összes kissebbség Pestre jár az építőiparba. Sokan gazdálkodnak,800-1000,-ft-os órabérért keresnek napszámost. Számtalan ingyenes képzési lehetőség van a munkanélkülieknek is. Nem azt mondom,hogy dúsgazdagnak kellene lenned,de szülői támogatás nélkül is lehet boldogulni. Leszázalékolt vagyok,emellett dolgozok 4 órában. Nem vett fel a pénz,de megélek és gyereket nevelek.
2020. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kicsit eltéretek a tárgytól. Szóval itt nem is igazán a 67 év sok egy dugásra, hanem az a 200 km.
2020. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
De,a 67 év nagyon sok. Az meg főleg sok/k/,hogy csak azért mert nincs más.
2020. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Értem én. hogy nem ez a megszokott, de azért furcsa, hogy ha egy fiatal lány jön össze egy apja korú vagy még idősebb pasassal, azt közel sem ellenzik ennyire. Innen is látszik mennyire álszent és képmutató a társadalom. Az persze nem baj, mert egy fiatal lánynak persze lehetnek ilyen vágyai az rendben van ha pótapucira vágyik, de egy férfinak már persze nem. Az egy perverz állat lehet csak.
2020. aug. 23. 00:09
 16/25 anonim ***** válasza:
73%
#15 (kérdező) totál megértem a felháborodást. Pont ezért írtam, hogy nem a 67 évvel van a baj, hanem a 200 km-rel. Az azért messze van. Nekem teljesen normális, hogy meg akarsz dugni egy 67 évest. Pont így voltam/vagyok én is. Sőt, a kezdetekben én még csak 26 éves voltam...
2020. aug. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja és mégvmi. Pont szard le, hogy a "társadalom" hogy ítél meg. A társadalom csak egyes emberekből áll, akik nem jobbak semmivel nálad (vagy nálam) vagy bárki mástól.


#ezazegyéletünkvan


(és milyen kúúrvagyorsan megöregszünk/megdöglünk)

2020. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

#17 Köszi Tesó. Te a kamagrás válaszoló vagy amúgy?😁



Már elég türelmetlen a mami.. kérdezte tudnék-e előbb menni..😋

2020. aug. 23. 01:55
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg jol nez ki akkor fuzd be megdugjuk ketten es még az utadat is allom nyugi elviszlek plusz amit eszel iszol,sot meg a kamagrat is allom😁
2020. aug. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mostanság rendszeresen kefélem egy 70es öreglány mindkét lukát és nem csalodtam idáig benne ugy kicsavarja a müszerem....
2020. aug. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!