Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Netes oldalon megismerkedtem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes oldalon megismerkedtem egy jóval idősebb nővel. Szerintetek mi legyen továbbá?

Figyelt kérdés
35 vagyok és már régóta nem voltam nővel. A nő akit megismertem ő 67 éves. Tudom, nagy a korkülönbség és még sose voltam ennyire idős nővel. A távolság is jó nagy közöttünk, kb. 200 km. Abban maradtunk, hogy jövő héten elutazom hozzá vonattal, de nem tudom hogyan viszonyulnék élőben hozzá. A legidősebb akivel eddig voltam 48 éves volt. Ti mit tennétek a helyemben? Köszi, és légyszi csak komoly válaszokat ha lehet. 35/F

2020. aug. 22. 12:06
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Egészen fiatal korom óta vonzott ez a korosztály,csak sajnos nem volt sok alkalmam,viszont akikkel voltam olyan élményt nyújtottak,hogy bármikor újra belemennék gondolkodás nélkül.Ne hagyd ki!
2020. aug. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
Komoly választ adni nehéz erre a kérdésre. Negyvenes nő vagyok,volt kapcsolatom 20 évvel fiatalabb pasival. Ennek ellenére a generációt nézem és amiről írsz nagyon eltérő. Bár a Te döntésed...és hogyan tovább? Odaköltözöl,utazgatsz, vagy ennyi lesz? És ha a nő beszerelmesedik és zaklat! Sürget,ezt írod. Ismeretlen...bármi megtörténhet.
2020. aug. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Milyen netes oldal? Tarskereső/szexpartnerkereső?
2020. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Én a te esetedben csak a hosszú utazás és amiatt aggódnék hogy nem ismerem előtte azért telefonon beszéljetek ha még nem volt, nem e kamu, bár akkor nem 67 évesnek adná ki magát valószínűleg.

Amúgy a korkülönbség meg mit számít egy szexkapcsolatban? Mert hogy családtervezésnél és élettervezésnél számít azt megértem de szexnél az számít hogy örömöt okozzatok egymásnak.

Régi munkahelyemen nekem is meglett 52 meg 61 éves kolléganő is pedig csak 24 voltam, szexeltünk senki nem tudott róla és ennyi, rajtatok kívül másra nem tartozik.

2020. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
100%
Milyen netes oldalon van esély 35-50 körüli hölgyet találni ? ? Kérdező , melyik oldalt használod?
2020. szept. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!