Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi okozhatja a páromnál ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozhatja a páromnál ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés

Új párom van, pár hete randizgatunk, de szinte a második randink óta nálam alszik. Jól megvagyunk, sok program annak ellenére, hogy ő rengeteget dolgozik, úgy érzem, nagyon oda van értem, már a barátainak is bemutatott, lelkes, tényleg nem lehet rá egy szavam sem, elhalmoz, ölelget, kedveskedik, álompasi.

Viszont a szexualitás terén vannak gondok. az első alkalom szuper volt, majd utána 2 órával ismételtünk, és akkor már nem tudtam felizgatni egyáltalán (pedig ő kezdeményezett). Azóta nagyon nehezen megy, orálisan egyáltalán nem, kérni szokta, hogy kézzel csináljam. Sosem volt gond még az orális játékomra, sőt... kézzel viszont nem vagyok valami nagy előadó, hamar elfáradok, nem vagyok túl lelkes, sőt ügyes sem. Nem volt még sosem erre a skillemre szükségem. Viszont ez a helyzet így aggasztó, mert folyton azt érzem, bennem van a hiba, miközben a pasimmal nem lehet erről beszélgetni. Ő továbbra is nagyon szeret engem, örömet akar nekem minden téren okozni, de én emiatt, ami történik kezdem elveszíteni a lelkesedésem, kezdek picit ebbe beleunni. Mivel tudnék neki segíteni?


2020. aug. 22. 23:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

#9, de igen, másfél hónapja lépett ki, rögtön utána jöttem én (nem miattam lett vége). Nem volt hosszú, 3 hónapig tartott csak, a hölgy fejezte be és nem tudja, mi volt az indok. Fejben szerintem már nincs ott, én úgy érzem, mert gyakran mondja, írja, ha nem vagyunk együtt, hogy hiányzom, sokat gondol rám, bújik, szeretget, stb. Nem akarom többről faggatni, annyit tudok, hogy ott az exférj kavarhatott be, de úgysem tudjuk meg a teljes igazságot szerintem már, és a múlt nem is lényeges.

Most a barátaival van a Balcsin pár napig, és gyakran ír, hív, beszámol, szerintem egyelőre ideálisan működünk együtt és külön is, ez a fránya szexes rész a difi csak, persze volt, hogy működött, de ez kb az esetek 40%-ban van így, a többiben eléggé kudarc (számomra...) Nyilván én sem vagyok olyan, aki gombnyomásra, sőt sokszor nem is sikerül elmennem, de egy nőnél ugye másképp mennek a tünetek, nálunk nem feltűnő annyira, ha gond van. Kezdem őt nagyon megszeretni, és számomra nagyon fontos lenne, hogy adni tudjak, hogy ő jól érezze magát, egyelőre ez nem úgy tűnik, hogy rendben lenne :(


Köszönöm a többieknek is a javaslatokat és a bátorítást. Mindenképp türelmes leszek vele. Ő 38, még nem olyan idős, hogy potenciálisan problémák legyenek, a lelkiekben meg igyekszem majd őt segíteni, ahogy tudom :)

2020. aug. 23. 12:50
 12/12 anonim ***** válasza:
Esetleg add elő neki a kurvásabbik énedet. hátha..
2020. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!