Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más párjával is volt így? Len...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párjával is volt így? Lent a többi!

Figyelt kérdés

Nos... a párommal több mint 1 éve együtt vagyunk... a kapcsolatunk elején semmi gond nem volt a szexel, naponta csináltuk többször is...

Viszont már egy ideje jó ha heti 1x csináljuk...

Többször is próbáltam beszélni vele erről... mindig csak azt mondja fáradt, meg hogy már nem 20 éves,nem bírja úgy (amúgy 35/f)...

Viszont én meg szeretnék gyakrabban, ezért állandóan próbálkoztam, azt hittem már nem tetszek neki, olyanra vágattam a hajam amilyenre ő szeretné, fogytam is, elkezdtem sportolni is, stb, szóval eléggé formába jöttem, vettem sok szexi fehérneműt is, meztelenül mászkálok előtte stb... de ugyan úgy semmi... ha már van heti 1x akkor örülök (Amúgy nagyon jó vele a szex) úgyhogy nem értem miért ilyen elutasító, amúgy a kapcsolatunk nagyon jó, nagyon harmonikus, szeretjük egymást, csak nagyon kevés a szex (legalább is nekem...) volt már más is így? Mit tudok még tenni?


2020. aug. 23. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ilyen a libidoja akkor. megszokod vagy megszöksz sajnos :/ nekem os keves lenne a heti 1

24n

2020. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Ha eleinte napi többszöri helyett csak heti egy lett, én ott gyanakodnék. Akár szerető, akár bármilyen más lelki háttér. 5 éve vagyok együtt a feleségemmel és egyáltalán nem szexelünk kevesebbet. 41F.
2020. aug. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Elmult a rózsaszín köd és már nem érdekes a másik.

Lehet a szerelem is alább hagyott .

DE ilyenkor azt rosszul csinálod hogy erőszakoskodsz, várj vele hátha ő fog kezdeményezni.

Tehát ne járkálj előtte meztelenül mert ezzel csak idegesíted és frusztrálod.

Mert lehet a potenciájával is van valami kezdődő baj és lehet szégyelli magát és ezért csak rosszabb ha állandóan emlékezteted rá.

AZ is lehet tényleg fáradt és szarul jön ki neki minden, ez nagyon potencia gyilkos tud lenni.

Sőt az ilyen esetekben már az is ott van hogy ő szeretne valamit megteremteni , de te esetleg nem segited. Például egy új autó vagy másik lakáson töri a fejét.

Nagyon sok minden lehet az oka.

2020. aug. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Le szoktad szopni egyébként random?
2020. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, minden kapcsolatnak vannak periódusai. A kezdeti nagy fellángolást felválthatja egy "laposabb" időszak. A kapcsolat erőssége, attól függ ezen hogy lendültök át.

Tanács: jelezd neki, hogy többet szeretnéd de NE követeld!!! Te kész vagy arra, hogy tegyél érte - ha jelezed neki (beszéljétek meg) akkor az ő térfelén a labda. Ha tesz is érte, hogy változzon valami akkor jó, ha nem... (tudni fogod a választ, érezni fogod hogy objektív oka van - pl. stressz, fáradság - vagy más).

2020. aug. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem az ilyen kérdéseket. Időnként jön valaki, aki panaszkodik a kevés szexre, aztán olyanokat ír, amiért minden pasi odaadná a fél karját.

Szerintem, keress mást, ha ennyire nem megy a dolog.

2020. aug. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os ez azért van, mert ilyen nem létezik... :D
2020. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!