Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A Tinder nem a szexkapcsolatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinder nem a szexkapcsolatokról szól?

Figyelt kérdés
Én idáig ezt hittem, de 3-ból 3 lány hajtott el a búsba, mikor közöltem velük még a beszélgetés elején, hogy én igazából csak szexkapcsolatot keresek. Kaptam még 30 lájkot, amiből kb 15 csaj bejövős, de ha elhajtanak úgyis, akkor tök felesleges az egész. Vagy ne közöljem már az elején ezt?

2020. aug. 25. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Engem is elhajtanak, es kiosztanak h a tinder szexpartner kereso ...

Szerintem meg tarskerso

De sajat dontes hogy milyen tarsat keresel rajta...

2020. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Alapkoncepcioja szerint arra lett kitalálva, de a közösség másra használja.


Ha előre megmondid higy mire keresel, akkor ebbe senki nem köthet bele. Ez így korrekt.

2020. aug. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"A Tinder okostelefonokra kifejlesztett társkereső alkalmazás, amely 2012-ben jelent meg. Az alkalmazás helymeghatározás segítségével talál potenciális partnereket a felhasználónak, akik azt a rendelkezésre álló információk alapján balra ("nem érdekel") vagy jobbra ("érdekel") húzhatják. Ha az érdeklődés kölcsönös, akkor a társkeresés sikeresnek mondható."


Hol látsz te olyat, hogy szexpartnerkeresőnek lett kitalálva?

2020. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem arra lett kitalálva, mivel én arra használtam, nyíltan ki is írtam, üzenetekbe részletekbemenően leírtam a vágyaimat, erre még aznap le lettem tiltva indoklás nélkül.

20/l

2020. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14. Bátor vagy 😂
2020. aug. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

5-ösnek: érdekes, amit írsz. Én meg pont a Tinderen nem tudok mit kezdeni sokszor az ilyen helyzetekkel, hogy hogyan írjak rá csajokra.

Van róla 3-4 kép, amely kb. semmit nem mond, nulla leírás. Mit írjak neki, hogy ,,látom, szeretsz a tükör előtt pózolni?"


Tinderezgettem én is, voltak randik, párkapcsolat, dugások, de nekem élőben mindig jobban ment. Utcán, buliban stb. Valahogy akkor úgy adottabb eleve a helyzet, mintsem az, hogy mindketten ott vagytok az online térben, de még élőben sem látod.

Plusz nem igazán szeretem, hogy pötyögsz valakivel napokig (rosszabb esetben hetekig), majd élőben meglátod és nem azt kapod, amire számítottál a képek alapján. Tudjuk, hogy a csajok nagyon jól tudnak előnyös képeket csinálni magukról vagy simán feltesznek régebbi képeket, ha azon jobbak néznek ki (értsd: vékonyabbak voltak).

Élőben nincs ez, egy másodperc alatt eldöntöd, hogy bejön-e, nincsenek elbаszott órák, napok chateléssel stb.

2020. aug. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!