Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örülnétek ha törvénybe iktatná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ha törvénybe iktatnák, hogy minden 18dik életévét betöltött Magyar állampolgárnak kötelező lenne elvesztenie a szüzességét 19 éves kora előtt?

Figyelt kérdés

Fiúknak és lányoknak is kötelező lenne, valamint azonosneművel nem lehetne (hisz az lenne a cél, hogy többen válasszák a "normális" családmodellt).


Ez segítene annak a sok sanyarú sorsú fiatalnak is, akik még huszonéves korukban is szüzek manapság (gátlás oldás).


Mondjuk államilag kirendelt párok lennének egy éjszakára, de ha jól alakul akkor együtt is maradhatnának. Lennének felügyelők is, akik vizsgálnák a testnedvek meglétét, stb.


2020. aug. 27. 23:02
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez marhaság. Az itteni szüzek nagy része egyszerűen még éretlen a szexhez
2020. aug. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nem fogod elhinni, de egy éve én is kitettem egy nagyon hasonló kérdést. Annyi, hogy én nem szabtam meg, hogy milyen neművel, és 20. életévét követően lenne kötelező a havi minimum egyszeri szex, ha az illető képtelen ezt természetes úton összehozni. Ez olyan, mintha havonta egyszer kötelező lenne valami egésszégügyivizsgálatra menned, csak itt hivatásos emberekkel szeretkezhetnét, teljesen normális, kultúrált, steril, biztonságos környezetben. Kivételt képeznének speciális esetek, de azt csak alapos kivizsgálás után. De a részleteket itt találod, linkelem is a kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Én sem akartam rosszat ezzel a kérdéssel. Mondjuk az én elképzelt verziómnál a páciens saját maga válogathat a nővérek/férfiápolók között, és a számára legszimpatikusabbal feküdhet le. Ezek az emberek pedig akik a szolgáltatást nyújtanák, nem prostiként lennének számon tartva, hanem mint egy tisztességes hivatás úgy létezne az emberek fejében, akik azért vannak ott ahol, hogy segítsék a frusztrált, félénk embereket abban, hogy egészségesebbek legyenek testileg és lelkileg. Tehát lehetne egy olyan intézet, ahol akár többszáz féle különböző nő és férfi fajta lenne, tehát ha neked az aranyosabb nők jönnek be, akkor velük, ha a gonoszabb tekintetűek, akkor azzal, ugyanígy a nőknél is, választhatnál izmos férfit, vagy éppen nyeszlettebbet, kopasz, rövid hajú, hosszú hajú, kemény tekintetű, vagy inkább aranyosabb, jámborabb. Tehát akinek van szexuális vágya, esélytelen lenne, hogy ne lenne olyan dolgozó a sok közül, akit éppen kívánna. Természetesen lennének korlátozások, hogy minimum 25. életévét be kellene töltse az a nő vagy férfi, aki ezt a hivatást választja, és előtte olyan szakot kell (minimum fősulit) végezzen, ahol pont erre képezik ki, az alap orvosi tanulmányok mellett. Mondhatni úgy, hogy egészségügyit kell végezzen minden ilyen nő/férfi, aki ilyen hivatásra szánja magát, pontosan azért, hogy a legkülönfélébb szituációkat normálisan tudja kezelni. Tehát a végcél az, hogy feloldja természetes úton a páciens gátlásait, és arra ösztönözze, hogy ő maga kerítsen magának párt. De ezeket utólag raktam hozzá most. Tudom, az itteni válaszolók szerint ez beteg ötlet. De mondom, kivételek lehetnének. Ha hosszasabb kivizsgálás, szexuálpszichológus tényleg megállapítaná, hogy márpedig te a szexualitás mindenféle formájától undorodsz, vagyis asszexuális vagy, vagy olyan testi sérülést szenvedtél, vagy azzal születtél, hogy képtelen vagy a nemi aktusra (természetesen a te szubjektív véleményed lenne a döntő), akkor fel lennél mentve alóla. A fogyatékkal élők esetében is így gondolom (erre nem tértem ki részletesen a kérdésemben), ott nem arra gondoltam, hogy ők instant el lennének ütve a lehetőségtől, hanem aki tényleg annyira rokkant vagy sérült (akár testben és/vagy szellemileg), hogy töbet ártana neki mint használna, akkor nekik nem lenne kötelező. De simán ők is igényelhetnék a szolgáltatást, erre is külön beavatottak lennének, akik speciel csak ilyen eseteket fogadnának. Mondjuk úgy, hogy ők önszántukból választanák ezt, akár magasabb fizetésért cserébe, tehát nem lenne ez, hogy kötelezően összeraknak két embert, akik amúgy undorodnak egymástól.

2020. aug. 28. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
86%
Ha te ilyen idétlen vagy hogy magadtól ezt nem tudod megtenni, akkor kényszerből nagyon szar lenne.
2020. aug. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
88%
Pasi vagyok, és így kérdezem hogy ez mi a fasz? Viccnek szar, komolyan gondolva még rosszabb.
2020. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
84%
A gátlásos, önbizalomhiányos ember biztos jót szexelne miközben egy felügyelő ott bambulja, hogy mit csinál.
2020. aug. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
80%

Kit köteleznek arra, hogy menjen és haljon meg te szerencsétlen? Nincs kötelező katonaság... Sőt... háborúban sem állunk senkivel...


Menj el szépen k---vázni Dezsőke, ne itt akard már megmagyarázni, hogy a degenerációdat mindenkinek el kéne fogadni.

2020. aug. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
76%
Nem örülnék. 19 vagyok, lány, és már óvodásként leszögeztem magamban magamnak, hogy majd az első párkapcsolatban, azzal akit szeretek. Szexre senkit nem lehet kötelezni, ha meg mégis, az emberi jogok megsértése lenne.
2020. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 StevenUp ***** válasza:
19%

Ja hogy Végülis nem az a bajod hogy nem tudsz csajozni, hanem az hogy a Fidesznyikok milyen törvényeket hoznak.

Hol voltál akkor amikor meg lettek választva? Hol voltál amikor pl. a rabszolgatörvényt aláírták?

Fotelben könnyű ám okosnak lenni...


A politika iránti sérelmed miatt kialakult frusztráció nem ebbe a kategóriába tartozik. Menj és sírj a megfelelő fórumon azért mert életképtelen vagy

2020. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
38: Mi bajod van?
2020. aug. 28. 12:11
 40/53 horvathviki0305 válasza:
94%

1. Mindenkinek a maga döntése, hogy mikor és kivel akar lefeküdni.

2. Ha egy lánynak több barátja is volt akkor a pasik szerint az már ku*va.

3. Attól, ha elveszíti a szüzességét valaki 18 éves korában, még nem fognak babák potyogni az égből(hiszen erre találták ki a védekezést), és ha utána nem lenne kötelező neki a másik nemmel lenni, akkor ennyit a szerinted "normális családmodellről"

4. Nem gondolom hogy te "kedves" kérdező ezt a kérdést komolyan átgondoltad. Azért mert esetleg te nem találsz olyat aki veled akarna lenni, az nem mások baja...

2020. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!