Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örülnétek ha törvénybe iktatná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ha törvénybe iktatnák, hogy minden 18dik életévét betöltött Magyar állampolgárnak kötelező lenne elvesztenie a szüzességét 19 éves kora előtt?

Figyelt kérdés

Fiúknak és lányoknak is kötelező lenne, valamint azonosneművel nem lehetne (hisz az lenne a cél, hogy többen válasszák a "normális" családmodellt).


Ez segítene annak a sok sanyarú sorsú fiatalnak is, akik még huszonéves korukban is szüzek manapság (gátlás oldás).


Mondjuk államilag kirendelt párok lennének egy éjszakára, de ha jól alakul akkor együtt is maradhatnának. Lennének felügyelők is, akik vizsgálnák a testnedvek meglétét, stb.


2020. aug. 27. 23:02
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:

40: reagálva a te normális hangnemben feltett, de mások által kevésbé moderáltabb hangnemben felvetett gondolatra, mely szerint nekem nincs senkim:


Miért gondoljátok azt, hogy ennek a kérdésnek személyes frusztráció az oka? Őszintén bevallom, hogy olvastam a napokban egy kérdést (most nem tudom linkelni), hogy valaki 23 nőként még szűz, és tonnányi hasonló önsajnáltatás van itt az oldalon, és bevallom, kicsit kikattantam tőle.

Miért van az, hogy ennyi fiatal nehézségekkel küzd ebben a témakörben? Erre próbáltam reflektálni egy ilyen sokak által durvának aposztrofált felvetéssel.


Vajon ezek a huszonévesek miért nem tudnak párt találni? Ahány élet, annyi válasz lesz valószínűleg, de nem kellene ez ellen valamit tenni? Biztosan egyéni szinten dől el a felelősség? Társadalmi felelősség nincs?

2020. aug. 28. 13:59
 42/53 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, mi lenne a következménye annak, aki nem hajlandó lefeküdni valakivel? Rákényszeríted (ami nemi erőszak)?
2020. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 horvathviki0305 válasza:

Azért küzdenek nehézségekkel, mert senki sem tanít nekik semmit. Odamegy a fiatal a szüleihez, akik kikerülve a gyerek kérdését, nem válaszolnak, nem ülnek le beszélni vele, és tudatlanok a fiatalok vagy csak egyszerűen félnek mert csak a rosszat mondják el nekik.

Nem a pártalálással vannak a gondok, hanem azzal, hogy nagyon válogat mindenki. (pl: neki kék a szeme nem barna, ez szőke nem fekete, stb..) Felelősséget meg a szülőknek kellene tanítani a gyerekeiknek.

2020. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
80%

De van társadalmi felelősség... csak éppen nem az a megoldás, hogy mindenkit dugótáborba küldünk, mintha visszaugrottunk volna az időben.


A valódi probléma a 0 szexuális kultúra, meg úgy általában véve bármiféle kultúra ebben az országban. Kishazánk itt a balkán szélén megmaradt valahol a középkor szellemi színvonalán, ilyen téren nem voltunk szerencsések a történelemben, mivel nem ment végbe az a szintű polgárosodás, ami nyugaton, hiába próbálták ezt egy kicsit erőltetni a bécsi udvarból a 19. században.


Úgy hogy nem, nem az a megoldás, amit te kínálsz. A megoldás a megfelelő szintre emelése lenne a kommunikációs képességeknek, a problémamegoldásnak. A középkori prüdéria megszüntetése, a jelenleg tabu témaként kezelt szex és ezzel kapcsolatos dolgok őszinte tapasztalatokon és véleményeken keresztül történő megbeszélése. (Akár azoknak a rétegeknek a bevonásával is, amiket most deviánsnak tekintenek... melegek, aszexuálisok, fetisiszták, stb... )


De sajnos a te értelmi színvonalad hűen tükrözi az országra jellemző átlagemberét, úgy hogy nem lesz itt változás még vagy 500 évig.

2020. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
44: az én értelmi színvonalam kb akkora lehet mint a tiéd. Te sem fogsz fel dolgokat.
2020. aug. 28. 15:09
 46/53 anonim ***** válasza:
66%
Én azért legalább annyit felfogok, hogy a szabad akarat nem arra van, hogy korlátozzák csak azért, hogy az ilyen debilek, mint te, pi...hoz jussanak. Nagyon gyanítom, hogy nincs gyereked, főleg nem lányod. De remélem így is marad, ideje lenne, hogy az ilyen türhők ne szaporodjanak.
2020. aug. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező. Számtalan ember leszólta már a kérdésed és megfelelte hogy miért lenne rossz. Ideje feladni mert már elveszett.
2020. aug. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem orulnek.
2020. szept. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
47: az a számtalan lehet vsak 2-3 ember...
2020. szept. 3. 08:30
 50/53 anonim ***** válasza:
...és csak nem adja fel :D
2020. szept. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!