Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örülnétek ha törvénybe iktatná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ha törvénybe iktatnák, hogy minden 18dik életévét betöltött Magyar állampolgárnak kötelező lenne elvesztenie a szüzességét 19 éves kora előtt?

Figyelt kérdés

Fiúknak és lányoknak is kötelező lenne, valamint azonosneművel nem lehetne (hisz az lenne a cél, hogy többen válasszák a "normális" családmodellt).


Ez segítene annak a sok sanyarú sorsú fiatalnak is, akik még huszonéves korukban is szüzek manapság (gátlás oldás).


Mondjuk államilag kirendelt párok lennének egy éjszakára, de ha jól alakul akkor együtt is maradhatnának. Lennének felügyelők is, akik vizsgálnák a testnedvek meglétét, stb.


2020. aug. 27. 23:02
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
20as tipikus nő vagy. Nem kell játszanod azt amid nincs.
2020. aug. 28. 00:03
 22/53 StevenUp ***** válasza:
92%

Ellenzem.

Mindenkinek joga van úgy megélni a nemi életet ahogy azt eredetileg tervezték. "Magánéletként" ami azt jelenti hogy senkire de senkire nem tartozik az hogy te hogyan hol kivel mit csinálsz. Ezt nevezzük emberi jogoknak, amit meg lehet fűszerezni azzal, hogy senkinek sincs joga azért elítélni vagy pozitív vagy negatív irányba megkülönböztetni valakit azért mert nem a "szabvány" családmodell szerint éli meg a nemi életét.


Namármost, a te elméleted szerint kötelezni kell a fiúkat és lányokat hogy márpedig 18 éves korukig dugjanak... És ki ellenőrzi? És ki kötelez? És ki választ kinek párt?

A te elméleted szerint (de sokszor ismételem magam. Kevesebb bort kellene innom)

egy fiúnak mondjuk le kell feküdni egy olyan nővel aki neki nem szimpatikus. Mindegy miért, de nem tartja vonzónak.

Van fogalmad róla hogy milyen lelki traumát okozna ez a fiúnak?

Vagy rosszabb esetben egy lány. Akit ezzel a törvénnyel szinte odadobsz egy olyan pasi farkára aki neki nem szimpatikus.

Egy komplett generáció nőne fel úgy, hogy a nagy százaléka lelkisérült. Gyakorlatilag egy rosszabb generáció lenne mint ami most Észak Koreában él, és mindenki sajnálja őket...


A te nézeteid ott hibáznak hogy

1. fiú szemmel nézel a világra és fogalmad sincs hogy női szemmel (is) mekkora hülyeséget mondtál

2. Te (és sokan mások is sajnos) azt hiszed, hogy egy fiú attól lesz "Férfi" ha megdugott egy nőt.

Ez amellet hogy 300 éve már egy elavult és értelmetlen eszme, még baromság is ráadásul.

Nem attól leszel férfi hogy meg tudsz dugni egy nőt. Ez nem győzelem, ez nem egy Checkpoint az életedben.


Attól leszel férfi ha önerőből, nem pénzzel megvéve hanem saját kútfőből meg tudsz fogni magadnak egy nőt.

A szövegeddel, a kiállásoddal, a kisugárzásoddal. Ez a Férfias cselekedet és nem az hogy büszkén döngeted a filléres lányokat a plázákból vagy Tinderről. Ezt ne felejtsd el. Egy olyan világban élünk ahol minden és mindenki lecserélhető egy pillanat alatt.

Férfi akkor vagy ha egy ilyen világban is magad mellé tudsz érzelmileg is kötni egy nőt.


És ezt ugyanígy üzenem a sok olcsó nőnek is! Nem attól lesztek nagykislányok hogy minden jöttment hülyének szétteszitek a lábatok, hanem attól váltok Nővé, hogy ebben a konzumvilágban el tudjátok érni hogy egy pasi csak titeket akarjon hosszútávon.

2020. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

22-es csapdája, addig olvastam, hogy:

"Namármost, a te elméleted szerint kötelezni kell a fiúkat és lányokat hogy márpedig 18 éves korukig"


Há, ember! Vannak akiket arra köteleznek hogy menjenek és haljanak meg a hazájukért!!! Ti komolyan hol éltek???

2020. aug. 28. 00:07
 24/53 StevenUp ***** válasza:
87%

ma 00:07

1991ben megszünt a sorkatonaság azóta senkit nem köteleznek arra hogy meghaljon a hazájáért.

De ha lenne kötelező sorkatonaság jogod van megtagadni és utána dezertőrként leültetnek gondolkodni...


Neked sem ártana, mert dobálozol a demagóg butaságaiddal.

Pontosan a te féle gyerekeknek tenne jót a soraktonaság, mert így nem lenne időd és energiád butaságokon gondolkodni.

De mindenesetre örülök neki hogy ilyen frappánsan tudsz érvelni. :D veled is érdemes lenne beszélgetni hosszútávon... Oh wait...

2020. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
97%

Egy: Az állam pont leszarja, hogy melyik fiatal hogyan teljesít és mennyire elégedett, ugyanis akár hiszed, akár nem, nem "áll érdekében", hogy mindenki 18 éves annyira önállótlan taknyosként, hogy erre úgy kell kötelezni, elveszítse a szüzességét. Elég, ha majd akkor felelős szülővé válik, amikor már megkomolyodott, és ezért felelősséget tud vállalni.

Kettő: elárulok egy titkot, képzeld, a legtöbben önként és jó kedvükben szexelnek ám! Senkit nem kell erre "államilag kötelezni". Vagy akit igen, az jobb is ha nem szaporodik.

2020. aug. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
97%

"Az államnak az nem éri meg, hogy a fiúk ne tudjanak teljesíteni!"

Már miért ne érné meg? Majd jön az Axe és hasonló termékek a "fújd be magad ezzel és rohannak majd végre utánad a csajok" féle hülyítő reklámokkal, egy rakás terméket eladnak amikből lejön az adó és állambácsi jól el van. Az elégedett állampolgár nem éri meg egy államnak se (a cégeknek meg végképp), mert annak szinte semmit nem lehet eladni. A tinédzser a jó akinek beindultak a hormonjai, csak egy valamire vágyik de még nem tudja hogyan kaphatná meg. Ráadásul naiv mint egy bárány. Majd az Axe-hatás, majd a fogyasztó pirula, stb.

Az államnak ne érné meg hogy a fiúk ne tudjanak teljesíteni? Nézz körbe, egyedül neked nem éri meg hogy te ne tudj teljesíteni, a világ köszöni szépen jól van. De értem én hogy terjed az ilyen gondolkodás mint a tied, az a pár ember (a szüleid) akinek tényleg megérné hogy tovább vidd majd egy napon a vérvonalat túl elfoglaltak ahhoz hogy jó példát mutassanak neked férfi és nő közti kiegyensúlyozott kapcsolatból, vagy dolgoznak vagy tányérokat dobálnak stb. Értem én, most biztos sokan megköveznének engem is amiért ezt írom de valahol megértem (nem értek egyet az ilyen "megoldásokkal" mint a tiéd de átlátom) az incelek mint társadalmi probléma terjedését és hogy pont azok (az idősebbek) teszik ezeket a fiatalokat nevetség tárgyává (ezzel csak súlyosbítva a problémát) akik jó példával járhattak volna elöl. Nem kell zseninek lenni ahhoz hogy lássuk: 15-20 éven belül hatalmas probléma lesz abból hogy manapság démonizáljuk a társadalom egy olyan szeletét amely egyre nagyobbá válik.

2020. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
90%

"20as tipikus nő vagy. Nem kell játszanod azt amid nincs."



Ezt benézted, férfi vagyok. Te viszont tipikusan előítéletes és demagóg vagy. Valamint sajnos úgy tűnik, hogy nincs egy nőnemű közeli rokonod (egy húgod például) vagy valamiért nem vagy képes belegondolni, hogy a te "szexkommunizmusod" számára mivel járna.

2020. aug. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
96%

Meg ha már itt tartunk, az első szex, sőt az első 5-10 (kinek-hogg) még rohadtul az esetlenkedésről szól.

Az, hogy egyszer szexeltél, még lótúró.


Aki gátlásos, önbizalomhiányos, az ha elmegy prostizni, utána is az marad. Az emberekkel való kapcsolat fenntartást, jó szexet megtanulni idő és energia, nem fogod tudni egy gyors kettyintéssel letudni.


Hidd el, 18-20 évesen még az a mérföldkő hogy szűz vagy-e, de mire elmúlsz 30 édesboldog tökmindegy lesz, hogy 18 vagy 21 évesen veszítetted el.


Egy ideig bohóckodik az ember, de aztán gyorsan rájössz, hogy baromi egyedül vagy, és a világ összes puncija nem pótolja a társat. Sokan hitegetik magukat, de 35 fölött már egyre inkább kilóg a lóláb...

A szüleid lassan kihalnak mellőled és egyszál magadnak maradsz.


Ezt meg se anyád, se az álllam bácsi nem fogja helyetted megoldani.


Szóval nőjjé fel apám, kapd rendbe az önbecsülésedet és tegyél az ügy érdekében. A saját boldogságod a te felelősséged.

2020. aug. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
89%

"Fiúk, ti nagyon hallgattok, most hol vagytok! Vélemény?"


Férfiként gáznak tartom, hogy a te szinteddel lejáratod a férfiakat.

Ha dugni akarsz, akkor keress egy kis pénzt és menj el prostihoz. Ez a lehetőség mindenki előtt áll. Attól, hogy ti bénák vagytok, nem akarom, hogy a leendő gyerekem egy olyanhoz érjen, mint te.

2020. aug. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
84%

Azt hogy miért hatalmas baromság az "ötlet" leírták fent (ld. kirendelnek melléd egy bűnronda nőt és ott áll a "felügyelőd" korbáccsal a kezében, most márpedig megb.od akár tetszik akár nem, avagy majd ha lesz lányod akkor kirendelik egy igénytelen lepukkant koszos figura mellé és akár tetszik neked akár nem az a fickó veszi el a szüzességét, emberi jogok, szabad döntés stb.). Nem ismétlem meg.


E helyett inkább annyit mondanék neked építő jelleggel. Ne mástól vár már a csodát, hanem tegyél érte!!! Wazze' speciel 19 évesen veszítettem el, engem is baromira frusztrált, de nekem sem úgy sikerült hogy vártam a sültgalambot, hanem folyamatosan próbálkoztam újra és újra meg újra, lepattintottak 100x is de nem adtam fel és tatataaaaam végül "összejött". Ábrándozhatsz törvényekről, meg kötelezően előírt dugásról de előtted is csak a fenti út áll. Vagy keseregsz hülyeségeken ábrándozva, vagy helyrerázod a tökeid és végre teszel érte!

2020. aug. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!