Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog, hogy néha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy néha van olyan gondolatom, hogy nem voltam szűz lánnyal és milyen lehet?

Figyelt kérdés
Kicsit olyan érzésem van mintha kimaradtam volna valamiből életem során. Iszonyatosan h*lyeségnek tartom ezt a gondolatot egyébként, de néha így előjön. Mindig úgy lettek barátnőim, hogy már volt előtte barátjuk. Jelenleg már huszonévesként nagy eséllyel ki is marad az életemből.
2020. aug. 28. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a nem normális, hogy nem éled ezt ki. Ha van barátnőd, akkor mond el neki "szívem játszunk egy szerepjátékot, mondjuk emlékezz rá vissza, milyen volt amikor szűz voltál és elsőre történt meg a szex, csináld úgy mintha még mindig szűz legyél, mert baromira felizgulok rá". Ha meg ez se jó, akkor meg keressél szűz csajt és kész.
2020. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Legalább kimaradt egy nem tul jó szex az életedből. Azért egy szűzzel nem megy minden simán.
2020. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Nehogy azt gondold hogy szűz lánnyal jó együtt lenni. Örülj neki, hogy nem volt ilyen élmény az életedben.
2020. aug. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Ha csak basztok egy szűz lánnyal, minden érzés nélkül, akkor tényleg k.u*rva szar.


Ha viszont szeretitek is (és nem csak mondjátok), akkor lehet szűz vagy lehet 7próbás repedtsarkú, akkor is iszonyat jó lesz... :-)

2020. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
4# ezt mondhatja olyan, akinek semmi igénye a normálisa szexuális együtt létre.
2020. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!