Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak akkor csekkoljátok le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor csekkoljátok le egy ismerős csaj testét, miután egymásra néztetek, ha tetszik? Vagy csak úgy?

Figyelt kérdés
2020. aug. 28. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, lecsekkolják anélkül is.
2020. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Stark2000 ***** válasza:
Nem tudom mit értesz a "csekkolás" alatt pontosan. Én egy pillantást mindig vetek rá. Csak az arcából nem tudom megállapítani, hogy működni fog-e a kémia. Ha elképesztően dagi, nekem offos (bár tudom, akkor általában látszik az arcon is már).
2020. aug. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezert irtam oda hogy ismeros. Azt nem kell folyton eldontogetni hogy vajon tetszik-e
2020. aug. 28. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ismerőst is lecsekkolja az ember. Ha meg jó barátom a pasija, akkor meg mondom neki, hogy jól nézel ki mint mindig
2020. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az ismerős egy csinos, ápolt, üdítő jelenség ebben a forróságban, akkor feltétlen csekkolom. Csekkolom az arcát, a nyaka ívét, a mellét, a fenekét, a formás lábait,a széles mosolyát, a gyönyörű barna szemeit, és átkozom a sorsot hogy miért nem lehet az enyém. Na most ha eltekintek egy bizonyos illetőtől, akkor igen, általában a hölgy ismerőseimet is, csekkolom( de Őt nagyon)
2020. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig megnézem.
2020. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig és mindenkit!
2020. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Néha barát csajszi mellein is megakadt a szemem, pedig semmit nem akarok tőle és tényleg nem tudatos volt, hogy "ott felejtettem a szemem". Szóval néha véletlen is úgymond, nem tehetünk róla. Nem tudatos.
2020. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!