Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan negyvenes pasi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan negyvenes pasi, aki nem feküdne le 17-18 évessel, mert még agyilag éretlennek gondolja? (De testileg tetszik neki, jó alakja van a lánynak)

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

csak úgy nem.

ha megismerem, érett hozzá, s akarjuk, akkor igen


43/F

2020. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a testiségnek nem kell hogy köze legyen ahhoz hogy ki mennyire érett agyban. Sok 40es sem érett, mégis már nagy gyerekei vannak.

A szexben meg a mell-fenék-arc stb vesz részt, nem a szellemiség.

2020. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. Ha megismerem és szimpi csak akkor. A szimpátia alapja az érett gondolkodás(is).
2020. aug. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert úgy vettem észre tetszik az alakom egy ilyen korú férfinek. Ezekszerint akkor nem fogná vissza szerintetek, hogy sokkal fiatalabb vagyok?
2020. aug. 30. 20:23
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Normális ffi nem fekudne le ilyen koruval. Egy 17-18 éves manapság még gyerek meg ha jogilag felnőtt is. Nézni jó, de semmi keresnivalója ennyivel idősebbek körül.
2020. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hasonló korú lányaim vannak nem lenne hozzá gyomrom, de nyilván nem vagyok vak szóval, ha olyan helyzetbe kerülök ki tudja mennyire lennék önmegtartóztató
2020. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Én még 50-hez közel sem utasitanám vissza, ha úgy hozná az élet.
2020. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha tetszik neki az alakod, ha gyakran rád néz és neked is bejön a pasi, akkor biztasd! Valószínűleg a korkülönbség miatt nem mer kezdeményezni! Kezdeményezz te!
2020. aug. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha éretlen, akkor nem feküdnék le vele. Több problémát okozna mint örömöt.
2020. aug. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Á.Zoli ***** válasza:
34%
Ha jó alakod van, biztos lehetsz benne, hogy felkeltetted az érdeklődését! Ismerkedj meg vele, ha többet akar, ki fog derülni. A kérdés az, hogy Te mit vársz el a dologtól... 😊
2020. aug. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!