Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, ti is szoktatok álmodozni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti is szoktatok álmodozni arról, hogy megujjaz titeket egy kövér férfi? Vagy ez perverz dolognak számít?

Figyelt kérdés
Én sovány vagyok amúgy.

2020. aug. 30. 21:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi perverzió nincs ebben, az ábrándozik, fantáziál erről akinek a kövér, nagydarab pasik jönnek be. Mondjuk kövér és kövér között is óriási különbségek vannak! A nagydarab pasik sok nőnek, de a hasától majd' hasraesik típus kevés nőnek jön be.
2020. aug. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
egy fantázia nem azért izgató, mert minden sarkon megvalósítható
2020. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én sokszor fantáziàlok róla hogy egy kövér pasit szopok, lovagolok
2020. szept. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21:38-as: BTS ugye? vagy valami kpop banda?
2020. szept. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

14-es, igen jól mondod, a BTS xxd

Szereted őket?

2020. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!