Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok nőnek miért van önértékelé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nőnek miért van önértékelési gondja a magasságával/alacsonyságával? Ők nők, a magasság nem számít a férfiak szemében.

Figyelt kérdés

Elismerem egy-egy adott férfinak lehetnek preferenciái, hogy inkább a magas vagy az alacsony nőket szereti, de nagyon soknak egyáltalán nincs, vagy a végső döntésnél szinte semmi szerepet nem játszik. Egy amúgy rendben lévő nőt nem ér hátrány se azért, mert 180 cm, se azért mert 155 cm. Maximum 1-1 férfinak esetleg nem tetszik, de ugyanúgy sorban állnak érte a férfiak. Vagy ha nem, akkor nem azért nem, mert nincs 170 cm (ami mondjuk egy átlagos magasság most), vagy amennyi lenni szeretne.


Ehhez képest a környezetemben vagy ismerkedéskor viszonylag sok 170 alatti nőtől hallom, hogy érzékeny a magasságára, zavarja, hogy "alacsony", stb. Ugyanezt ritkábban, de hallom magas, 180 körüli csajoktól is fordítva. És csak lesek, hogy "Mi van?".


2020. aug. 26. 14:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek eleve van önértékelési problémája, pont azt veszem észre pont azoknak akiknek nem kéne. Magasságra környezetemben erre amit írtál nincs példa, max esetleg hogy ha választhatna lenne kicsit kisebb vagy magasabb de ennyi.
2020. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
Ha egy magas nőt zavarja, hogy magas, akkor ő mérhetetlenül ostoba.
2020. aug. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves korom óta rohadt magad vagyok. Nem mondhatni, hogy zavart, de én mindig a nálam magasabb férfiakat szerettem. Az pedig 189től indul, ha egy pici sarkat szerettem volna. Szóval ennyiből azért nagyon zavaró volt régen.



Plusz a férfiak is náluk alacsonyabb nőt akarnak.

2020. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Meg tegyük hozzá, hogy 150cm-s lányok is vannak, meg jócskán 180cm felettiek is.
2020. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
50%

3.-nak.


Az igaz, hogy kevés a 2M magas pasi.


De az, hogy a férfiak is náluk alacsonyabb nőt akarnak, na az baromság!

A FÉRFIAK, megőrülnek a magas, hosszú lábú, jó alakú nőkért. FÉRFIAK, nem komplexusos csicskák, meg kis majmok, hanem FÉRFIAK.

2020. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Annyi magas nő fétises, megalázásra vágyó alacsony faszi nyomult rám netes ismerkedésnél (vagy akár csak egy gyakoris válasznál, ahol megemlítem a magasságom), hogy már komolyan tartok attól, hogy a valóságban is az x-edik randin bejelenti majd valaki, hogy szeretné, ha a golyóira taposnék vagy harisnyát vennék fel neki (sajnos volt már hasonló).

Személy szerint párra vágyom, nem szexpartnerre. Elsősorban emberileg megfelelő partnere szeretnék lenni valakinek, nem a fétisei kielégítésére szolgáló eszköz, akit valahogy elvisel a környezetében, ha rendszeresen ürítve vannak a golyói.

2020. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
Tudom, hogy megőrülnek érte, de akkor sem akarnak kézen fogva sétálni egy olyan nővel, aki nagyobb nála.
2020. aug. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
56%

7.-nek.


DE! Mert egy FÉRFI számára ez presztíz érték. Mint egy drága óra.

Hagy irígykedjen a nép.

2020. aug. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért pontozzák le azokat a válaszokat, ahol a magas nőket dícsérik amúgy?:D
2020. aug. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

9.-nek.


Mert sok az oldalon a törpe lány, meg a lúzer, komplexusos srác, akinek fontos, hogy magasabb legyen a lánynál, mert másképp nem áll a kuki.

2020. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!