Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyi pasi soknak szamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi pasi soknak szamit?

Figyelt kérdés

9 ferfival voltam eddig egyutt. Nem voltak egyejszakas kalandjaim, de sajnos nem mindegyik kapcsolatom alakult 4-9 honapnal tovabb.

Leteszteltettem magam a biztonsag kedveert mert paranoias vagyok, es minden ok.

De szerintetek ez nagyon soknak szamit? Ugyanakkor megmondanatok a parotoknak ha rakerdezne?

28/N


2020. aug. 25. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Relatív, kinek mi a sok, kinek mi a kevés.Ki mit vall be, és mi a valóság, szemben azzal amit mond:D


0-1 millióig szoktam mondani, hogy bökjön rá egy számra, hátha Jackpotja lesz:D

2020. aug. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Szerintem nem sok ha negatív a teszt akkor minden oké
2020. aug. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Sok! 31/F
2020. aug. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem sztm, miért ne vállalnád?

Nekem 7 volt és a jelenlegi párom (remélem, úgy néz ki ő az utolsó).

N28

2020. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok egyáltalán. Nem a középkorban élünk, nem szűzen megyünk férjhez. És nem vagy köteles beszámolni róla senkinek. Ha akarod elmondod, ha nem, akkor nem.

Aki ezt a számot sokallja, annak javaslom a keresztény társkeresőt.

Nekem 3x ennyi volt, pedig belefért 4 hosszabb kapcsolat, amikben végig hűséges voltam. A leghosszabb több, mint 10 évig tartott. De volt, amikor úgymond, éltem. Soha nem származott hátrányom belőle, ez a magánügye az embernek. A legtöbb pasi amúgy is szűzlányt akarna, de minden nap másikat...

2020. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Amúgy 39 éves múltam.
2020. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

31/F

Neked hány nő volt?

2020. aug. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Közel a 30-hoz szerintem felesleges is számolni. Én az utolsó 3 évre még emlékszem tisztán, de hogy a huszas évem elején milyen rövidtávú kapcsolataim voltak már alig. Komolyan le kéne ülnöm fél óráig töprengeni rajta, de minek!?
2020. aug. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sok, ha neked nem kevés az én nullám. Mi vagyunk a 2 véglet :D
2020. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Mar nagyon idegesit ha randizok valakivel es kapcsolatba kerulunk nem fogok honapokat varni hogy lefekudjek a parommal ha kemia mukodik es mar ott tarnunk 1-2 honapon belul.
2020. aug. 25. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!