Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Szeretném leszopni a pasimat. Nem volt eddig nemi élete senkivel. Elkaphatok valami betegséget?




válasza:



válasza:Ismerem egy jó ideje. Nem akart kapcsolatot, nem is volt senkivel szexuális élménye.
Esetleg ha gumit használunk akkor biztonságosabb lenne?




válasza:



válasza:na gumivam szopni azaz igazi szopás. Akkor inkább sehogy.
Ha valóban nem volt senkivel attol meg lehet nemi beteg,nem csak sexel lehet elkapni az AIDS-et vagy májgyulladást hanem tűvel. Vagy ha meg erőszakolták. Vagy,ha az anyja is beteg volt...
Szóval...hát te tudod,csak szerintem ha ennyire nem bízol benne akkor minek?




válasza:Statisztikailag elkaphatsz, gyakorlatilag már nem nagyon. Amennyiben nem volt senkivel, akkor mar csak örökletes betegségek maradnak bent a játszmában. AiDSes lehet, ha a szülők azok voltak, és az ár tud menni a magzatba is. De igazabol egy nagyon hatareset.
Szopd le nyugodtan, gumi nélkül. Nem lesz semmi bajod. De ha szűz, arra készülj fel, hogy kb 3 perc után a szádba elvez.
Mindketten szüzek vagyunk még.
Teljes mértékben megbízok benne, de azért nem akarok felelőtlen lenni. Nagyon köszönöm a válaszokat.




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Es ha igen mit és mennyire súlyosakat és gyógyithatok e?
Nagyon fel voltam izgulva, nem tudom miért csináltam és most először fordult elő. Biztos ami biztos már kértem időpontot szűrésre de csak 1 hónap múlva mehetek. Addig szétvet az ideg. Régen azt mondta a bőrgyógyász hogy orálisan a legnehezebb elkapni bármit is, ez...
A barátomnak előttem már 3 lánnyal volt kapcsolata, és mivel mind a 3 lány szedett fogamzásgátlót, így nem húztak gumit. A 3 lányból 2 a kapcsolatuk közben is folyamatosan csalta őt, és nyilván azokkal a pasikkal is gumi nélkül szexeltek. A legutóbbi kapcsolatának...
Gondolok itt arra hogy bal kéz a fenekénél, jobb kéz a farkán, közben orálozok és néha váltogatom a kezemet vagy mindkét kézzel verem neki. Átvihetek e valamit a fenekéről? Gondolok itt e coli baktériumra, ilyesmire. Kapott már el így valaki valamit?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




