Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől függ hogy valamelyik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ hogy valamelyik lány 20 évesen még "élni" akar, és van amelyik ennyi idősen már gyereket akar?

Figyelt kérdés

Van aki a legmenobb fiúkat keresi és a szexet élvezet miatt csinálja.

Van aki meg ennyi idősen már babázni szeretne.

Miért van ez a nagy különbség?


Szerintem kicsit korai még ennyi idősen, de én jobban örülnék ha olyan lányt találnék aki nem menőség alapján választ hanem hogy ki lenne jó apuka a gyerekének.


2020. szept. 1. 08:25
 1/8 anonim válasza:
Engem apám agyovert volna ennyi idősen, egy kávéra nem mehettem el senkivel... Meg vert a jegyekért....
2020. szept. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyunk egyformák. Én mindig is fiatalon akartam szülni, pont azért, hogy utána még legyen időm viszonylag fiatalon élni is egy kicsit, és élvezni az életet.
2020. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
17%
Én is fiatalon akartam. Erre 22 évesen meg sem szólalhatok itthon, mert apám jön és megver, vagy fenyeget, hogy megöl. Nemhogy "k...rvuljak". Közben zeng a ház, úgy dugja anyámat....
2020. szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

1. Neveltetés. Ha csonka családban nőtt fel akkor sanszosabb hogy fel akar ülni a "péniszkörhintára" mint ha rendezett család nevelte, pozitív férfi és női példát látva.

2. Hol él. Ha vidéken valami kisebb településen ahol mindenki ismer mindenkit akkor értelemszerűen nem fog férfiről férfira járni mert a saját jó hírét védenie kell.

3. Kivel jön össze. Hallottam olyat hogy egy nő bizonygatta "soha nem akarok gyereket szülni", aztán találkozott egy olyan férfival akire X idő párkapcsolat után azt mondta: "ennek a férfinak a gyerekét akarom megszülni!". Ritka az ilyen mert ehhez a férfinak is olyan főnyereménynek kell lennie (ambíciózus, saját útját járó stb.) és a nő is fel kell tudja kelteni az ilyen férfi figyelmét (nőies kell legyen stb.).

4. Meg hát élethelyzet, van e biztos munka, stabil anyagi háttér egy családhoz stb.

2020. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon akar senki 20 évesen gyereket. Inkább az szokott lenni, hogy van, aki már 16-18 évesen megtalálja az IGAZIT, és 20 évesen mivel már nagyon komoly a kapcsolat, így jöhet a házasság, gyerek. Míg másoknak 20 éves korukig még rendes párkapcsolatuk sem volt, ők vágynak a kalandokra még.
2020. szept. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Én a saját környezetemben azt tapasztalom, hogy aki már 12-16 évesen aktívan pasizott (legyen az 1 db komoly kapcsolat, vagy mindig másvalakivel), az ilyen téren hamarabb megérett és gyereket vállalt (vagy becsúszott) már 19-20-21 évesen. Azt is megjegyezném és nem akarok senkit sem megbántani, hogy ezek a lányok mind a gyengébb gimnáziumokból kerültek ki, vagy nagyon rossz tanulók voltak.
2020. szept. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
27%

1: Gyerekkori tapasztalat. Ha a lány olyan családban nőtt fel, ahol a család a boldogságot jelenti, valószínűleg alig várja, hogy legyen, és hogy ugyanazokat csinálhassa a gyerekeivel, amiket a szülei ővele. Ha a szülei lemondásként élték meg a családot, frusztráltak voltak, akkor várható, hogy a lány is félelemmel vág neki.


2: A modern vagy a konzervatív értékrend hatott rá jobban. A konzervatív értékrend szerint aki 25 és 30 éves kora között még bulizgat, az éretlen (a szüleinknek addigra megvolt a 3 gyerek is), míg a trendi értékrend szerint aki nem valósítja meg és nem "éli ki" magát gyerekvállalás előtt, az eltemeti magát fiatalon.


3: Egzisztencia szerepe az értékrendben. Sokan gondolják úgy, hogy még az előtt kell sokat dolgozni, tanulni és pénzt szerezni, azaz egzisztenciát építeni, mielőtt megszületik a gyerek, hogy azután jobban lehessen őrá fókuszálni. Ezzel szemben mások azt mondják, hogy a gyerek nem akadályoz semmiben sem, a világ legtermészetesebb dolga, a munka és a gyerek összeegyeztetése.


4: Elköteleződéshez való viszonyulás. Vannak emberek, akiknek nem gond több éves elköteleződést vállalni, nekik sokkal könnyebb a gyerekvállalást meglépni. Akinek ilyen téren önbizalmi gondjai vannak, vagy egyszerűen csak nehezére esik saját magát feladni, azoknak ez értelemszerűen nehezebb.


Így kapásból ezek jutottak eszembe.

2020. szept. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
neveltetés
2020. szept. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!