Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan hogy álltatok este egyedül az utcán és leszólított titeket egy csaj azzal a szánt szándékkal hogy pénzért cserébe szexet kinál? Hogyan reagáltatok rá? Ha volt ilyen mesélnétek részletesebben? Csak kulturált módon ha lehet!

Figyelt kérdés

Velem hajnali 1 órakor megtörtént.


Álltam a vasutállomáson, egyszer csak odajön egy csaj. Ketten voltak, de abból csak az egyik jön oda.


Majd megszólít ezzel a szöveggel; ,,Bocsi nem tudsz valahol egy szállást"


Reagálásom: ,,Szia, nem vagyok recepciós"


Ismét a csaj: ,,Azért köszi"


Én: ,,Igazán nincs mit"


Csaj: ,,Te! Szex nem érdekel" ?


Én: Mondtam neki: "Ingyen van,,?


Reagálása: "Áhh ingyen nem,,


Én: ,,Na jólvan mentem hali, neharagudj de ha fizetnem kéne, mennék a rosszlányok.hu-ra, lenne ott szebb csaj is nálad"


Csaj: ,,Oké szia"


Majd lelépett ő is, meg én is.



Amugy a két lány nem lehetett több 22 évesnél, de lehet hogy sokat is mondtam.


Az aki nem jött oda az Magyar volt, aki meg odajött az roma.



Amugy egyikse volt valami ,,tyüű de jó csaj"......



Meg szerintem nem voltak prostik se, bár a látszatt néha csal, valószínű utca lányok akik zsebpénzt akarnak keresni......)


Vagy aztán kitudja, az egyikkel szexeltem volna, a másik meg ki rabolt volna észrevétlenül (vagy távolból valaki figyelte őket kocsiból) amig megdugom mindkét csajt, addig az illető kirabolja az értékeimet (lányok az elterelők) aztán a kutya se gondolná hogy a lányoknak valami pereputya, mert gondolhatná az ember hogy valami arra járó, hiszen a lányokat mind végig k--urtam.....


Kiváncsi volnék hogy aki már k--rt meg ilyen utcai csajt, mik a tapasztalatok? Mennyivel más a rosszlányok.hu, és mennyivel másabb az utcai?


Az utcai miért nem a rosszlányokon hirdeti magát, és miért az utcán? Olcsóbb?



Rengeteg kérdés van a fejembe, várom a válaszokat, aztán majd még írok kérdéseket.



2020. szept. 2. 06:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%

Azt ugye tudod, hogy senki se jókedvében prosti? Nyilván nekik is lett volna jobb dolguk, mint befűzni egy parasztot, de nem akarnak éhenhalni, hajléktalanná válni stb.

Elutasíthattad volna normálisan.

2020. szept. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Szerintem ez normális volt!!
2020. szept. 2. 10:37
 13/29 hájaaa ***** válasza:
70%

Kulturáltabb megoldás:

-Szia szex érdekel!

-Szia, köszönöm nem. (kis mosoly)

Főlösleges másokat lekezelni.

(ha nem érti meg, az megint egy másik helyzet, ott már lehet flegmázni)

2020. szept. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egyformák, vagy megszoksz, vagy megszöksz.
2020. szept. 2. 11:07
 15/29 anonim ***** válasza:
21%

Mondjuk a kérdezőnek abban igaza van, hogy esetleg mások szex közben kirabolhatták volna vagy a szerveit vették volna ki mások, akik messziről figyelték a lányokat...


Én a magyart megdugtam volna és kettőért fizettem volna, hogy legyen mit enniük. De felkészülten volna, hogy esetleg verekedni kell (ami nem probléma nekem)

2020. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
86%

Az öcsém egyszer Balatonon a haverokkal ivott a parton, mikor egy magyar nő oda ment és megkérdezte, hogy lenne kedvük fizetős szexhez, de ők is elutasították ("köszi, de nem")

Majd később másik irányba haladva tért vissza két kopasz férfival és mentek tovább. Majd később a csaj vissza tért és ment tovább és vicces volt öcsém szerint, mert elvileg az a két pali úgy megrakta, hogy alig tudott járni :D

2020. szept. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 hájaaa ***** válasza:

#14

Való igaz, én pár mondattal később vagyok kénytelen feltenni a kezem a becsületemért, mikor már te két pofont is bekaptál(egyéb más szituban).

2020. szept. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
49%

13/17 hájaaa Miért is kéne mosolyogni és jópofizni? Felajánlanak neked egy szolgáltatást, a szolgáltatás ugye teérted van, téged kiszolgálnak, ami neked jó és fizetsz érte. Másrészt, eleve feltételezik rólam, hogy ismeretlen nővel csak úgy lefekszem, mert olyan bénának néznek, hogy más lehetőségem nincs. Ezek után mit mosolyogjak? Én is ember vagyok, ezt nekik is figyelembe kéne venniük, főleg, ha szolgáltatást akarnak nyújtani nekem. Vannak igényeim, vannak elvárásaim, van ízlésem, és aki ezt akarja kiszolgálni, annak meg kell felelnie ennek, ha meg nem felel meg, tudathatom vele, hogy ezért és ezért ... már ha egyáltalán lefeküdnék prostituáltakkal, de ha fizetnének érte se tenném.

Ha nekem pénzért akar szolgáltatást nyújtani valaki, akkor az én érdekeimet kell, hogy nézze, akkor engem nem érdekel az ő magánélete. Más dolog, ha valaki segítségre szorul anyagilag, de akkor azt mondja, és akkor veszek neki kaját vagy valami. De persze nem éjjel 1-kor.

Szóval tudnia kell a szolgáltatónak is, mit tud, mit akar nyújtani, vagy tudnia kell, ha éhen akar halni, akkor mire van szüksége és én vagyok a "szolgáltató" olyankor, de ne keverjük a szezont a fazonnal!

Mellesleg tök mocskos dolog a férfiak vágyait manipulálásra és hülyéskedésre felhasználni, de a nőket ez nem érdekli.

2020. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Nem is értem hogy képzelte ez a lány. Más elküldte volna a r♤kba. Örülhet neki hogy én nem vagyok olyan, mert én is elküldhettem volna a francba. Szóval ezek alapján aki azt írja hogy velem van a baj, az először nézzen tükörbe.
2020. szept. 2. 12:09
 20/29 A kérdező kommentje:

Meg egyébként is ő jött oda, nehogy már én fizessek azért hogy megdőfjem. Persze! Én pakolom meg, és még én fizessek? Vicc!


Én fizessek azért, mert neki viszket a valaga, meg hogy jól érezze magát. Hahaha még mit nem.

2020. szept. 2. 12:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!