Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha huszonévesként az 50es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha huszonévesként az 50es korosztályról fantáziálok?

Figyelt kérdés
L
2020. szept. 3. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#5 Ez nem olyanokról szól amiket írtál. Valóban tisztán a kisugárzás, megjelenés, férfias, határozott külső, fellépés...
2020. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szexuálisan engem is gyakran mozgat meg jól karbantartott 40-50-es pasi. Nem, nem a pénze miatt, nehéz ezt olyan számára leírni, akinek idegen ez az érzés. Objektíven látom, hogy a 25 éves sportos, egyébként nagyon értelmes és férfias srácok "jobb pasik", mégse lüktet semmi a lábam között amikor végigmérnek. Nem olyan ördögtől való dolog ez. 😀 Ugyanakkor fiatal huszonévesenként én családot szeretnék még és reálisan látom az esélyeimet, számomra tökéletes "kompromisszum" volt a párom, harmincas évei elején járva azért már idősebb (főleg amikor 18 voltam még én is csak), érett, tapasztalt férfi, szuper jó szex, beleesik az "esetem" férfiak kategóriába jellemre, attól hogy nem 40-es, illetve van közös jövőképünk is. Szóval szexről fantáziálni szerintem nem gáz, vagy én is az vagyok, de míg a halál el nem választ-ot nem várnék tőlük.
2020. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Semmilyen fantáziálás nem gáz. A megvalósítása se lenne gáz, ha ezt élvezed, vagy erre vagy kíváncsi, akkor próbáld ki. :) (Nem vagyok 50-es és nem is leszek sokáig... :D )
2020. szept. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#5 mintha minden 40-50-es pasi gazdag lenne 😂
2020. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet megítélni.

Nem tudjuk az okát vagy, hogy csak ők jönnek-e be, meg úgy egyáltalán, hogy milyen típus ebből a korosztályból.

2020. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem.

44f.

2020. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem az mindenkinek más jön be, de ez is mint minden idővel változik

F/40

2020. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!