Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szörnyű ember vagyok? Elhagyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű ember vagyok? Elhagyjam a párom vagy nyomjam el magamban ezt az érzést? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Fél évig együtt voltam X-el, akibe nagyon-nagyon-nagyon beleszerettem, de sajnos különböztek az elképzeléseink a kapcsolatunkat illetően, úgyhogy közös megegyezés alapján szakítottunk, eltelt vagy két év, ami alatt tartottuk a kapcsolatot, beszéltük, hogy adhatnánk majd még egy esélyt egymásnak. Aztán végül nem lett belőle semmi, összejöttem mással pár hónapra, de az nem volt igazi szerelem, inkább csak szeretet. Miután ennek vége lett X továbbra is hívogatott, írogatott, mondta, hogy nagyon hiányzom, meg mennyire sajnálja, hogy már nem vagyunk együtt, meg megpróbálhatnánk újra satöbbi, de mikor hónapokkal később végre sikerült taliznunk egy bulin akkor inkább a haverjaival volt, mint velem, meg később is csak írogatott, de lépéseket nem igazán tett az ügy érdekében.

Aztán véletlenül összejöttem a valakivel, aki már egy éve a legjobb barátom volt. Pár nappal később X elhívott randizni, de mondtam neki, hogy nem lehet, mert már párom van. Párszor még írt, mert azt gondolta, hogy csak le akarom koptatni ezzel a dumával, aztán belenyugodott, és már csak karácsonykor, szülinapkor...stb írt.

Eltelt 2 év, és hiába tökéletes a mostani párom, meg full összeillünk, de nem tudom elfelejteni X-et, mindennap gondolok rá, állandóan az instáját meg facebookját figyelem, nagyon hiányzik :(

Nem tudom mit tegyek:

-törjem össze a mostani párom szívét azzal, hogy elhagyom, és ugorjak fejest az ismeretlenbe (mert ugye X-el 2 éve nem beszélgettem, nem találkoztam, nem tudom, hogy érdeklem e őt még egyeltalán)?

-vagy próbáljam továbbra is elnyomni magamban X hiányát, és reménykedjek, hogy egyszer majd elfelejtem, úgy érzem hogy ezzel elárulom a mostani párom, akivel már közös jövőképünk van, és néhány kisebb problémát leszámítva minden rendben van köztünk?



2020. máj. 25. 22:16
A kérdező szavazást indított:
Maradj a párodnál
Hagyd el, úgysem érdemled meg őt
40 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Még az lemaradt, hogy a mostani páromnak várhatóan egy nehezebb időszak jön az életében, szóval szüksége lenne a támogatásomra, félek, hogy nagyon padlóra küldené, ha most szakítanék vele.

Ráadásul nagyjából közös a baráti körünk is, de inkább az ő oldalán lennének szerintem a barátaink.

Ellenben X barátai nem kedvelnek engem, de akkor is annyira hiányzik, görcsbe rándul a gyomrom, ha eszembe jut...

2020. máj. 25. 22:27
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Tudod mit nem értek? Ti boldogok lesztek, az ő lelkét pedig kb fél évre tönkre tetted, mert csak használati tárgy volt kb
2020. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
A végén két szék közt a földre esel, szakítasz a barátoddal, de már X-nek sem fogsz kelleni, vagy lesz más nője.
2020. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Azért nem csak használati tárgy volt, az első egy évben még tényleg őszintén hittem benne, hogy egy jó pár vagyunk és együtt fogunk megöregedni.

És számára is sok előnnyel járt a kapcsolatunk, mindig igyekeztem a kedvében járni.

2020. máj. 25. 23:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudod csak őt őszintén szeretnél, kivágysz a kapcsolatból, nem értem mi a kérdés. Ha nem jössz össze X-szel se szabadna vele maradnod, megérdemli, hogy szeressék.
2020. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszed, hogy még kellenél X-nek?
2020. máj. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ahogy a leírás végén írtam is, nem tudom, hogy kellenék e még neki
2020. máj. 25. 23:52
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
fontos hogy a jelenlegi kapcsolatodra koncentralj. gyere le faceről, tiltsd le a számát, ne gondolj rá. ott volt a lehetőség hogy ujra együtt legyetek, de csak akkor kellettél neki mikor ujra lett párod. ismerem ezt a tipust. mindig elérhetetlen, csak fut utána az ember
2020. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ja és fogadjunk h minden évben ilyen tájt keres meg...
2020. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem érdemled meg a mostani párodat.

Nem szereted.

2020. máj. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!