Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyáltalán valakinek bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyáltalán valakinek bejönnek a nagyon vékony lányok?

Figyelt kérdés

176 cm vagyok és 49 kiló és nem tudok hízni pedig rengeteget eszem. Mellem van azért, talán a súlyom felét az adja ki :D


A viccet félretéve, úgy érzem örök magányra vagyok ítélve ezáltal, mert mostanában azt látom, hogy többnyire a telt alak jön be a fiúknak, férfiaknak.



2020. szept. 3. 23:58
1 2 3
 21/30 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Ha egészségesen eszel, amit eszel és jól érzed magad, tehát nem vagy enervált, kedvetlen, akkor ne erőltesd a hízást. Mert ilyen az alkatod. Fognak így is szeretni.

Esetleg sportolsz?

2020. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
25%
Minőségi tömegnövelésre van szükséged, meg kell növelned a fehérjebeviteled és szénhidrátbeviteled úgy, hogy kalóriaszufficitod legyen. Semmiképp nem az a megoldás, hogy elkezded fék nélkül tolni magadba az egészségtelen ételeket. Ne kardió, hanem erősítő (súlyzós) edzéseket végezz. Napi 3-4 liter vizet igyál meg és ügyelj a 7-8 óra alvásra.
2020. szept. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
41%
Ha így sem megy, ahogy a #22-ben leírtam, akkor érdemes komplex labort kérni. Lehetséges, hogy pajzsmirigy-túlműködésed, mellékvesekéreg kimerülésed vagy cukorbetegséged van. Ezek csak a leggyakoribbak, még számos oka lehet, ennek kell utánajárnod.
2020. szept. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
84%
23-as, nem lehet, hogy egyszerűen csak ilyen az alkata? Tudod... így született. Nem feltétlenül kell minden nőnek 80 kilónak lennie, vagy ifalökhárítóvá gyúrnia magát...
2020. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
90%
Szeretnék látni egy képet
2020. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek a nagyon véknyak. Valamelyik válaszban is benne volt, engem ez a mostani divat széles csípő, Kim Kardashian-segg egyenesen taszít...
2020. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Idáig az összes lány, aki nekem tetszett mind vékony volt. Pont, hogy ők tetszenek. Számomra nem igazán tud valaki túl vékony lenni.

Telt és aránytalanul széles csípő, nagy fenék nem tetszik, kicsit sem. Nagy mellek se, inkább egy kicsi vagy közepes. Az általam tökéletes alakhoz az illik. Fenékből is a kicsi kereket preferálom. 24f

2020. szept. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
72%
A gyengéim az ilyen csajok, hmmm :p
2020. szept. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Pedig sok embernek tetszenek a vékoyn lányok.

Menyi idős vagy, milyen feneked és melled van?

A magas vékony lányoknak nagyon sok előnye van, és általában nagyon szépek, jó alakkal.

2020. szept. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
45%
A mags vékony nőkkel jó a szex, lehet őket pakolgatni, és aki szereti állva hátulról vagy elöről is lehet csinálni.
2020. szept. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!