Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, ha az hoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha az hoz izgalomba, hogy a barátnőmet megfektesse egy másik srác? F/29

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 01:35
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Egy nagyobb méretű persze.
2020. szept. 7. 01:47
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem gáz, birkóznék is veled érte/előtte. 28f
2020. szept. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor gáz, ha nem mered bevállalni csak fantáziálsz mint egy 12 éves a szürke 50 árnyalatát olvasva
2020. szept. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Engem is ugyan ez izgat, de meg az is hogy a megfektetes mellett egy ideig uralja es iranyitsa is a baratnomet
2020. szept. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz.

vannak erre fórumok, oldalak ahol lehet erre keresni embert.

részemről nem menne, szerintem a szex csak 2 emberre tartozik egy adott pillanatban.

2020. szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

3-as: Nem csak fantázia szintre gondoltam, mert annak vagyok a híve, hogy valósítsuk is meg a vágyainkat.

4-es: Igen, bennem is ez van, hogy egy ideig csak az övé, tegye a magáévá és legyen vele domináns.

2020. szept. 7. 08:48
 7/20 anonim ***** válasza:

Az a normális, amit te annak érzel. Ezt nem a hozzászólók fogják eldönteni. Engem a domináns szerep izgatna egy ilyen hármasban.

26/f

2020. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

És te csak néznéd, vagy be is szállnál?

Nem beteges, mindenki más, én személy szerint ilyenbe nem mennék bele, max egy hármasba, de csak úgy ha egyszer egy not, és egyszer egy pasit hoznánk be, fair oda vissza hozzáállással, de ha téged ez izgatna, és a csajod is benne lenne, akkor vágjatok bele. Nem beteges, sokan csinálják ezt. A szex úgy is csak a ti dolgotok.

2020. szept. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Elég "divatos" manapság a cuckold. De éljétek meg, amúgy marhaizgalmas egy ilyesmi jelenet élőben is.
2020. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

8-as: Az izgat benne a legjobban, ha csak nézem, mert így tudja a másik igazán kisajátítani magának egy időre.

Arra kíváncsi lennék, hogy ez egy férfi fantáziájában mennyire gyakran fordul elő ez manapság.

2020. szept. 7. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!