Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz, ha az hoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha az hoz izgalomba, hogy a barátnőmet megfektesse egy másik srác? F/29

Figyelt kérdés

2020. szept. 7. 01:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én bírom az ilyen játékokat, akár ha az én nőmet dugják,akár én élvezem tele a másét. :)
2020. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sosem értettem, hogy férfiak miért vágynak erre. Exemnek is ez volt a mániája, hogy akár 2-3 férfit is vegyünk be. Nyilván nem szeretett, mert ha valakit szeretek, akkor nem bírom végig nézni, ahogy mással kefél. Vagy ti simán? Amikor felizgult állapotban voltam, akkor én is szívesen fantáziálgattam vele ilyenekről, szex közben végülis izgató volt erről, beszélni, hogy mi lenne ha lenne még pluszban 1-2 farok a szám előtt vagy ha lenne még egy lány, de amúgy eszembe nem jutott volna osztozni rajta, vagy más farkán pörögni, mert szerettem. De ő simán szóba hozta akkor is, amikor éppen nem szexeltünk. Amúgy hab a tortán, hogy pontosan azért nem mentem bele ilyesmibe, mert egyébként meg betegesen féltékeny volt, például volt h 3 napig nem beszélt velem, csak ordított a telefonba, mert az egyik volt osztálytársam felköszöntött facebookon, és most kapaszkodjatok meg, de egy smile-t is tett a "boldog születésnapot!" végére. :D na mindegy, szóval nem nagyon értelek titeket, és még mi nők vagyunk állítólag bonyolultak. :)
2020. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
12-es: Ezt amúgy szerintem egyik férfi sem érti, hogy mitől izgató, sok szexuális vágy vagy izgalom csak úgy van, ami magától jön, nem tudod miért, csak egyszerűen izgat. Van hogy annyira, hogy kipróbálod, mert nem elég gondolati szinten. Az hogy milyen a férfi személyisége, pl. hogy mennyire féltékeny tényleg nem függ össze azzal, hogy milyen szexuális vágyai vannak (pl ezzel amit leírtam), ezt magamon tapasztalom, két különböző dolog. :D Tényleg bonyolult. :)
2020. szept. 7. 12:20
 14/20 anonim ***** válasza:
#13 Köszi a választ! De ha például megvalósulna ez a vágyad, a barátnődet, akit amúgy szeretsz, megdugnád egy másik férfival, akkor utána ugyanúgy tudnál szerinted nézni rá? Közben biztos tetszene, hogy látod ahogy izgatja a másik férfi, ahogy élvezi a farkát, de utána? Vége a partinak, elmegy haza a srác, ott maradtok kettesben, és összebújtok, megnéztek egy filmet? :D Nekem ez annyira abszurd. Ha már többes, akkor inkább szingliként, idegenekkel.
2020. szept. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Két lehetőség van, az egyik, hogy úgy tekintesz erre mint a közös kis bizalmas ügyetekre,amit együtt éltek át és nem akartok egymás nélkül létezni, elkönyvelitek, hogy ez egymás izgatására szolgál és ugyanúgy szerethetitek egymást, ha egymásnak ezzel örömet szereztetek. A gond akkor van ha a másik eset fordul elő és utána nem tudsz már úgy tekinteni a párodra, mint előtte (akár férfi, akár női oldalról) és vége lesz a kapcsolatnak.

A saját fétiseivel szerintem idővel megbarátkozik mindenki és aki nem tud ezek nélkül élni, annak lehet a kapcsolata tönkremegy, ha a lány nem megy bele, mert neki ez nem tetszik, szóval ezt tisztázni kell előtte, de ráerőszakolni a másikra nem lehet a szexuális vágyakat, legyen szó bármiről. :D

2020. szept. 7. 12:44
 16/20 anonim ***** válasza:
#12 tulajdonképpen a féltékenységet konvertálja át az ember szexuális izgalommá. És a legjobb az egészben amikor utána visszaveszem a "tulajdonomat", és magamévá teszem, nagyon.
2020. szept. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
16-os: Ebben a logikában lehet valami. Nem tudom, hogy a többi hasonló szexuális vággyal rendelkező férfi mennyire féltékeny típus.
2020. szept. 7. 20:03
 18/20 anonim ***** válasza:
Engem is ez hoz legjobban izgalomba ,meg amikor mutogatja magát akár idegeneknek,vagy akár haveroknak is.
2020. szept. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kár hogy csak átlag méretu a farkam, és nem valami nagy asszonysirató. Az osszes ilyen kapcsolathoz jelentkeznék, hogy megnézzék, ahogy megdugom a nojeiket :D:D
2020. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
18-as: Ugyanez és vannak srácok akik megszabják a barátnőjüknek, hogy mit vehetnek fel, hogy más srácok ne láthassák, ezt nem is értem.
2020. szept. 8. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!