Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy csomó kapcsolatban teljesen alapnak számít, hogy a nő időnként leszopja bármiféle folytatás vagy viszonzás nélkül a férfit, de fordítva már nem szokott történni ilyesmi?

Figyelt kérdés

Szóval a férfi nem nyalja ki a nőt néha csak úgy spontán, mert abból biztos, hogy lesz szex is, nincs olyan, hogy valami kizárólag a nő kielégüléséről szól.

Nálatok ez hogy működik?



2020. szept. 8. 01:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha én egy férfit leszopok utána közlöm vele,hogy lóg egy nyalással.25/N
2020. szept. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%

Tényleg gyakoribb, de a másik eset is megtörténik.

Amúgy másik oldalról meg több nőnél alap, hogy a férfi magasabb legyen, többet keressen és hasonlók. Hát, ez ezzel jár.

2020. szept. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
A kettő közötti összefüggést nem pontosan értem, a szopás valamiféle fizetőeszköz akar lenni cserébe azért, hogy magas a férfi?
2020. szept. 8. 02:16
 4/26 anonim ***** válasza:
54%

Nem érted vagy nem akarod érteni?

Mindkét fél pakol valamit a kapcsolatba. Az egyik fél ezt, a másik fél azt. Tökéletes egyenlőség sosem lesz. Maximum akkor lenne, ha a férfiakat felcsatolhatóssal is megcsinálnék és a nők is órákig csókolgatnák a férfiak mellét.

2020. szept. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem. :D A te világképedben meg van szabva így, ebben a formában, hogy a férfi dolga több pénzt vinni a házhoz, ezáltal terhet véve le a nő válláról, a nőé meg az, hogy beérje kevesebb szexuális jellegű élvezettel? Mindezt úgy, hogy egyébként a nő számára is adott a lehetőség, hogy többet keressen, és a férfit sem akadályozza semmi abban, hogy örömöt szerezzen a partnerének csak úgy? Ez abszolút nonszensz nekem, mert nem látom okát annak, hogy ez így működjön (értsd: ne adjon bele mindenki minden tőle telhetőt, csak "valamit", ahogyan te fogalmaztál), de biztos én vagyok a hülye.
2020. szept. 8. 03:18
 6/26 anonim ***** válasza:
98%

Nincs is jobb egy spontán nyalásnál!

F.

2020. szept. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%
Én tegnap először kielégítettem a barátnőmet és csak utána szopott le, akkor én ufó vagyok. :D
2020. szept. 8. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

Nos, én pl. nyalás-mániás vagyok, így nekem mindennél nagyobb öröm orálisan kielégíteni a nőket. A szopást nem annyira szetetem, sosem kértem senkitől. És mindig szánalmasnak tartottam, amikor a párkapcsolatokban adok-kapok rendszerben működnek azok a dolgok, amiknek a kölcsönös és egyidejű örömszerzésen kéne alapulniuk. Én nem azért nyalok egy nőt, ketyegő taxiórával, hogy majd behajtsam az "árát" valami ellenszolgáltatás formájában, hanem mert élvezem, és mert ő is élvezi. Sosem kértem semmit nőktől, amit nem maguktól akartak adni.


F38

2020. szept. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én megteszem .
2020. szept. 8. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen akkor van ha a barátnőm éppen menstruál, akkor nyilván nincs lehetőség másra. Egyébként ha már eljutunk az orálig, úgysem tudunk annyinál megállni.
2020. szept. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!