Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tűnik úgy, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tűnik úgy, hogy csomó kapcsolatban teljesen alapnak számít, hogy a nő időnként leszopja bármiféle folytatás vagy viszonzás nélkül a férfit, de fordítva már nem szokott történni ilyesmi?

Figyelt kérdés

Szóval a férfi nem nyalja ki a nőt néha csak úgy spontán, mert abból biztos, hogy lesz szex is, nincs olyan, hogy valami kizárólag a nő kielégüléséről szól.

Nálatok ez hogy működik?



2020. szept. 8. 01:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így van. Elég gyakran viszonzás nélkül leszopom, olyan nem történt még az elmúlt 10 évben hogy csak úgy kinyalt, mindenféle viszonzás nélkül
2020. szept. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
ember függő szerintem ki viszonozza ki nem.
2020. szept. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nálunk is így van. Mondtam már neki hogy nekem is jól esne néha... de nem igazán történt változás. Én meg kívánom, szeretem csinálni az orált, felizgat, így én szoktam neki gyakran csinàlni minden kérés nélkül. De elgondolkodtam, hogy esetleg ki kéne bírnom, hogy nem csinálom, hátha észreveszi magát.. Tudom ez elég dedós, de többször mondtam neki finoman és nem volt változás..

23N

2020. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
mi van ha a párotok egyáltalán nem szereti csinálni?
2020. szept. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
27%
Úgy tűnik az én barátnőm kicsit konzervatívabb ennél.
2020. szept. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
49%

Egy férfi is ugyanúgy tesz a kapcsolatért és áldozatokat hoz. Legfeljebb nem pont ebben.

Ő olyan dologban tesz többet a nőnél, amiben pedig a nő marad adós. A két fél nem ugyanolyan.

Te láttál olyat, hogy a nő kocsit vesz és elmegy a férfiért munka után? Vagy láttál olyat, hogy a nő fizet az étteremben, vagy ő tankol a kocsiba, pedig együtt kajálnak és együtt utaznak? Ő például ezeken a helyekenadós, ő ezeken a helyzetekben szokott adós maradni. Nem mindig, de az esetek nagyon nagy többségében így van. Nézz körül és ugyanígy láthatod.

Mást tesznek bele és mások az igények. A két nem különböző és máshogyan is működik, hiába eretnekség a mai PC korban ilyet mondani, de attól még mások. Így működik.

2020. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én nagyon szívesen csinálom egyoldalúan is. Arról nem feltétlenül én tehetek, hogy tényleg sokszor lesz szex belőle... de hát ha egyszer ezt akarja a partner... Vagy ilyenkor csapjam nyakon, hogy nem, csak nyalást kapsz? :D
2020. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Valóban nem szoktam kapni csak egyoldalúan orált, viszont adni sem tudok. Sokszor kívánom csak úgy, minden folytatás nélkül leszopni, de rövid időn belül viszonozza, és szex lesz a vége.

Volt már, hogy erőszakhoz kellett folyamodnom, és lefognom, hogy nem, most csak ennyi lesz, csak én adok. :D

2020. szept. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18%

"Tényleg nem értem. :D"

Tényleg nem akarod érteni. Kaptál egy normális választ, utána akadékoskodtál és eljátszottad az értetlent. Újra le lett írva, még részletesebben. És újra mellébeszélsz. Ha nem érdekel a válasz, csak az, hogy te most jól megmondd a magadét, akkor minek írsz ki kérdést?


"A te világképedben meg van szabva így, ebben a formában, hogy a férfi dolga több pénzt vinni a házhoz, ezáltal terhet véve le a nő válláról, a nőé meg az, hogy beérje kevesebb szexuális jellegű élvezettel?"

Ismersz engem? Nem. Miattam írtad ki a kérdést? Nem. Akkor, mégis mi a tökömért jössz az én világképemmel, amiről semmit nem tudsz? Ráadásul, nem miattam írtad ki a kérdést, hanem mások miatt. Én csak írtam egy választ és nem azt mondtam, hogy egyetértek azzal, hogy így van vagy sem.

Szóval, ha már ennyire előadod, hogy nem értesz egy ék egyszerű dolgot, akkor legalább annyit szánj a dologra, hogy el is olvasod a válaszokat. Oké? Köszi.

2020. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek orált adni, szóval folytatás nélkül sokszor megesik.

Viszont a barátom is random "nekem esik".


Ha menstruálok, akkor ő max csiklóizgatással juttat a csúcsra, nem szeretném, hogy úgy nyaljon, hogy közben ott lóg egy madzag ki belőlem.

20/L

2020. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!