Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lakótársammal mit tegyek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótársammal mit tegyek, ha nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen történt velem elég sok rossz dolog aznap, este hazamentem, ő már otthon volt. Tudni kell, hogy nagyon nagy stressz, idegesség esetén engem a hosszú ölelés nyugtat meg. Otthon elmondtam neki, hogy mi történt velem és megkérdeztem, hogy megölelhetem-e. Ölelkezve álltunk kb. 10 percet, utána sikerült megnyugodnom. Nem azért öleltem meg, mert akarnék tőle valamit. Ő viszont azóta többször bepróbálkozott, reggelente puszival kelt, random megérint, amit korábban nem csinált. Hogy értessem meg vele, hogy ne lásson a dolgokba többet? Költözés több ok miatt, minimum 1 évig még nem opció.

2020. szept. 9. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ezt te cseszted el, tudhattad volna hogy ilyet férfival nem szabad csinálni ha semmit sem akarsz tőle, mert félreérti, egyébként is eléggé gyerekes ez az ölelkezéstől megnyugszom dolog...
2020. szept. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha apukám, ha barátnőim valamelyike vagy bárki olyan lett volna akkor épp ott, aki közel áll hozzám, akkor őt öleltem volna meg. Nem kell ebbe semmit belelátni.
2020. szept. 9. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
25%

Hihetetlen hogy egy felnőtt férfi ebbe belegondol bármit is. Mondd meg neki kerek perec hogy ne csinálja. Vagy látványosan húzd el a fejed, ha meg akar puszilni, ill a karod/lábad, ha meg akar érinteni.

Egyébként az #1 egy gyökér.. egy ölelést nem kéne túlgondolni. Nekem is jól esik néha egy ölelés, ha nagyon szarul vagyok. Nyilván megnyugtat az érzés...ez szimplán biológia. Nem gyerekes dolog

N

2020. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van szad nem? Mondd meg, hogy neked barati olelesnel nem volt tobb a multkori, es ne puszilgasson stb.
2020. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy nem mondtam neki már többször?
2020. szept. 9. 20:08
 6/12 anonim ***** válasza:
2%
Te is ffi vagy?
2020. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Izé... ffi és nő mint lakótársak... Hát szerintem a hasonló szitukban csak idő kérdése, hogy valaki mikor gondol többet mint lakótárs - s ez most az ölelés apropóján meg is történt.

Pont azt csináld mint bárki mással akinek nem akarod fogadni a közeledését. Nem veszel róla tudomást, nem jelzel vissza semmit, elhúzódsz. Előbb-utóbb leesik neki, hogy hiába próbálkozik nem nyitott az ajtó. Ha karakán vagy, akkor meg kiállsz magadért és leültök egy beszélgetésre - nem gázolsz bele az egójába, megmondod hogy tök jó pasi meg minden, biztos kapkodnának érte a csajok, de neked nem az eseted és pont.

2020. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%
Értem. Tehát kihasználtad érzelmileg, úgy kezelted, mint egy csecsemő valami rágcsát, amitől megnyugszik és elalszik, ha rágcsálja.
2020. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Ez a te sarad. Minek olelteted magad h nem akarsz semmit?

10percen at szagolja az illatodat, persze h felall rad a farka...

2020. szept. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nő vagyok. Leírtam világosan szerintem, hogy miért akartam, hogy megöleljen. Egy évben egyszer-kétszer van ennyire ramaty napom, mint akkor volt.
2020. szept. 10. 06:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!