Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányokat kérdezem, akik jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányokat kérdezem, akik jó alakúak, csinosak, és hozzá ízlésesen nagy és formás popojuk van van, jelent ez barmiben hatranyt vagy nehezseget, hogy nqgy a feneketek?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem inkább büszkék rá.

Ráadásúl ha valakit össze akarnak törni, csak rá kell űlniük😁👍

2020. szept. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kuldjél még legalább googlerol egy képet, hogy mit jelent neked a vékony lányon az IZLESES nagy fenék? Mert mindenkinek más a nagy.

Amugy alapjába véve ez épp hogy jo. Vekony test, kerek fogni valo popsi. Csak hát ne legyen nagy...nagyon nagy. Inkább csak kerek izmos.

2020. szept. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkabb a kerek, fogni valora gondoltam en is. Tehat nem az orisira, hanem ami meg izlees, de nem kicsi.
2020. szept. 10. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor férfiként mondom, hogy az a legjobb!
2020. szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sem előny, sem hátrány, pontosabban tudni kell ügyesen öltözködni hozzá :)
2020. szept. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös ezt hogy erted hogy tudni kell ügyesen öltözködni hozzá? 😀
2020. szept. 10. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Állandóan megbámulnak, de már megszoktam régebben jobban zavart
2020. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!