Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben miért nem érzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben miért nem érzek semmit? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

F 22


Lassan már 1 éve lesz, hogy együtt vagyunk a párommal. Ő vele veszítettem el a szüzességemet. Az első szex óvszer nélkül volt, mert szedett fogamzásgátlót, de már abba hagyta, mert nem akarja rontani a testét a fogamzásgátlóval. Nagyon fel voltam izgulva mikor volt az első szex. Mikor belé tettem, azonnal éreztem azt a szuper érzést, és elélveztem. Aztán már nem éreztem azt a szuper érzést, hogy igen élvezem, nem éreztem azóta azt a szuper érzést. Ő élvezi a szexet. Az előjáték jó. 2-3 ujjra nyílt. A szerszámom 17 cm. Óvszerrel szexelünk. Ő marhára élvezi a szexet, de nekem nincs semmi belőle. Miért? Vajon nincsenek ott idegeim? Hogyhogy az elején éreztem azt a szuper érzést, és azóta azt nem éreztem? A páromnak nem szeretném ezt elmondani, mert azt fogja gondolni, hogy már nem szeretem őt.


Miért nem érzek semmit? Néha mikor a makkom is érzéstelen. Mintha nem érezném, mikor nyalja. Mi lehet a gond? Volt nektek is hasonló problémátok?


2020. szept. 13. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az óvszer miatt.
2020. szept. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak óvszerrel van ilyen problémám. Az óvszer nagy mértékben csökkenti az érzéseket.
2020. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Próbáltuk anélkül is, és nem éreztem akkor sem semmit. 4 hónapot szedte a fogamzásgátlót. Addig óvszer nélkül szexeltünk és nem éreztem semmit csak a legelején.
2020. szept. 13. 12:46
 4/13 anonim ***** válasza:
nem túl nedves a barátnőd véletlen?
2020. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha nedves ha száraz, nem érzek semmit. Ha nedves akkor csúszik, ha száraz, akkor fáj neki.
2020. szept. 13. 12:51
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy dokihoz, tuti mond rá valamit, mert ez így nem természetes.
2020. szept. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És a doki mit fog csinálni?
2020. szept. 13. 13:16
 8/13 anonim ***** válasza:

1. urológus ha negativ

2. gyakori erős maszturbáció

2020. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mi negatív?
2020. szept. 13. 13:26
 10/13 anonim ***** válasza:
ha negativ az orvosi lelet, akkor lehet tovább vizsgálni az okokat..mindenképpen orvos előbb!!
2020. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!