Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor bejövök a pszihológ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor bejövök a pszihológusomnak?

Figyelt kérdés

Próbálom a lehető legrövídebben összefoglalni, hogy mi történt.


2 hónapja elmentem pszihológushoz mivel volt egy lelki problémám. Én nem igazán akartam menni, de anyukám ragaszkodott hozzá, hogy menjek.

A pszihológus egy fiatalabb 27-28 körüli férfi volt. Először távolságtartó, és udvarias volt, de úgy 20 perc után elkezdtett flörtölősen beszélni hozzám. Ha én beszéltem egyfolytában mosolygott. A végén már azt vettem észre, hogy inkább ő beszél és csak teszi az agyát. Elég fura volt.


Anyukám azt mondja, hogy menjek el majd mégegyszer de én nem szeretnék. 1. Nem jön be 2. Nem hiszem, hogy ez jó ötlet.


Nekem ő nem az esetem. Most akkor bejövök neki?


18/l



2020. febr. 5. 21:39
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Lehet csak szórakozott?
2020. febr. 5. 21:40
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom ez nem kóser dolog. Van erre valami szabály vagy mi. Ért hozzá akinek két anyja van. De ne menj szerintem.
2020. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendesen letudod írni a nevét, hogy pszichológus, akkor talán.
2020. febr. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3# húha a telefonom mindent átjavít. Bocsi a helyesîrási hibákért
2020. febr. 5. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
ha nem érzed ugy, hogy segit a lelki problémádon, akkor semmi értelme fizetni valakit hogy flörtöljön veled. mások ingyen is csinálják ;)
2020. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel megbomlott a terapeuta és a páciens közötti bizalom így nincs értelme visszamenned hozzá. Válassz másik terapot - próbálj nőt választani.
2020. febr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 StevenUp ***** válasza:
16%

Véleményem szerint pszichológushoz csak azok mennek akiknek több pénzük van, mint problémájuk...

Valós problémára ott a pszichiáter, a többi csak elméleti kuruzslás és bólogatás 8000 forintért óránként...


Ne menj mert a problémádat egyedül is meg tudod oldani ha valóban meg is akarod...


A mivel elolvastad így majd kiszámlázom neked én is :)

2020. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7. úgy van, jól megírta StevenUp. Sok dologban nem értek vele egyet, de most ebben a kommentedben egyetértek, a pszichológus tényleg semmi másra nem jó, csak kuruzslás, és elveszi 8000Ft-ot. Sok nem pszichológus végzettségű többet tud segíteni, mint egy pszicho.
2020. febr. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, hogy megtetszettél neki. Viszont az ő szakmájában komoly etikai vétség kapcsolatot létesíteni a pácienssel, így nem valószínű, hogy bepróbálkozna, ha mégis, az nagyon gáz, nyugodtan utasítsd vissza.


Pszichológusnál nagyon(!) sokat számít a terapeuta személysége: lehet, hogy nem megfelelő neked az ő személysége, stílusa, másvalakivel jobban müködbe a dolog.


Szerintem beszélj anyuddal, hogy nem szimpatikus az illető, inkább máshoz szeretnél menni.

2020. febr. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet több dolog a háttérben. Bejöttél neki vagy csak oldani akarta a helyzetet és mivel 18 éves vagy ezt a fura módot választotta, amit egy pszichológus csak végső esetben csinálhat. Azt javaslom, hogy keress mást, a terápia szempontjából nem szerencsés ez a konfliktus, mert változnak a szerepek, gondolatok, nincs bizalom, máshogy nézel rá, mint előtte. Ha bejössz neki, akkor azért, ha csak így próbálta oldani a hangulatot, akkor azért keress mást, sajnos elcseszte, valljuk be.
2020. febr. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!