Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit válaszoljak, ha egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válaszoljak, ha egy nő azzal bánt meg, hogy nem elég nagy a péniszem és nem elég neki az ágyba? Mi az ami ugyan ennyire sértő lehet egy nőre nézve?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyikkel lehetne a legjobban visszavágni?


1. Azt mondani neki, hogy ez relatív és, hogy az ő vaginája túl mély meg érzéketlen, mert biztos egy csomó pasival lefeküdt. Vagy ehhez hasonló megjegyzéseket tenni a vaginájára.


2. Eljátszani, hogy small penis humallitation fehtisem van és elkezdeni széttrollkodni amiket mond. Hogy pl. "Ne hagyd abba, ez olyan izgató! Folytasd!"


3. Elküldeni egy lovardába. Esetleg a széksarkát ajánlani neki.


4. Küldeni egy kentaurról vagy egy lóról egy képet messengeren.


5. Ki nevetni és ráhagyni az egészet. Esetleg még annyit hozzá tenni "Haha persze, majd felébredsz"


Lányok, nektek melyik esne a legrosszabbul ezek közül?



2020. szept. 17. 12:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a fenébe, és minnél előbb felejtsd el ezt a HP..csát.
2020. szept. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

#11 igen ezt kellene, csak az ember egója nehezen engedi ezt el. Nem olyan egyszerű ezt megcsinálni mint ahogy ezt leírják.

Különben sokkal durvábban visszaírhattam volna neki, egyetlen mondat elég lett volna "anyádnak tetszett" ugye pár napja hunyt el az édesanyja de nem volt szívem ilyet írni neki, pedig össze-vissza gyalázott mert már nem volt rám szüksége... De találtam már nála ezerszer normálisabb, intelligensebb nőt (bár csak barátság extrákkal van közöttünk).

2020. szept. 17. 13:22
 13/20 anonim ***** válasza:
"Értem", "rendben", "ahigy szeretnéd".
2020. szept. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ te mennyire vagy érett fejben... ha gyerekes szinten vagy akkor vissza akarsz vágni. Ha érett Férfi vagy akkor max. "így jártál baby" és pont. Letojod utána a fejét nem duzzogsz mint a dedósok.
2020. szept. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem lehetne a kérdésre válaszolni? Elhiszem, hogy nagyon gyerekes számotokra, mert mondjuk nincs farkatok, vagy mert ti is ezt szoktátok a pasik fejéhez vágni (mert ugye jól tudjátok, hogy ezzel lehet a legjobban megbántani egy férfit) vagy mert már eleve a felírt válaszok nagyon rosszul esnének. Igen van amit el kell engedni az embernek a füle mellett, de az ilyesmi pont nem az. Lehet, hogy igazat mondott a csaj, lehet csak megsérteni akart. Én egyre jobban hajazok az utóbbira, az egyértelmű, hogy megakart bántani, de az nem igaz, hogy az ujjam elég neki, de 16-17 cm már nem. Tessék?! Van olyan az életben amikor ki kell állni az embernek magáért, mert kiszelektálódna, a folytonos önbizalom teljes elvesztése miatt. Itt most nem a BDSM meg ezekről beszélek itt a tényleges lékisérüléskétől. Amihez nincs joga egy másik embernek okoznia! Elengedheted a füled mellett ezeket, de attól még ott marad legbelül, frusztrálni fog! Én sem mondtam neki, hogy egy dagadt disznó (egyébként igen visszataszítóan nézett ki hátulról) és ezért is nem voltam elég kemény lent, ő se vágjon akkor ilyet a fejemhez! Nektek is miért kell az áldozatot hibáztatni? Kérlek a kérdésre válaszoljatok!

Aki normálisan írt az tekintse figyelmen kívül ezeket, annak ment a lájk!

2020. szept. 17. 14:06
 16/20 mantis religiosa ***** válasza:
Mondd neki, hogy adjon le pár kilót, hátha akkor kisebb lesz a pin@ja, meg az arca is.
2020. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16 Köszönöm! Ez ütős lesz, ha legközelebb felakarja venni a kontaktot ezt fogom neki írni!
2020. szept. 17. 15:06
 18/20 anonim ***** válasza:
ami kicsi az kicsi
2020. szept. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig jobban jársz, ha tényleg figyelmen kívül hagyod, mert lehet, hogy írsz neki valamit, amiről azt hiszed, ez most olyan válasz, ami ütni fog, jól megbántod, cserébe meg te kapsz egy olyan választ, ami majd teljesen a padlóra küld! Simán megtörténhet. Csak nem gondolod, hogy majd szó nélkül tűri?


Ha fel akarja venni a kontaktot, írd meg, hogy legutóbb az értésedre adta, hogy ő valójában mást keres, így nem érted, miért írt/hívott, de nem szeretnéd, ha tovább rabolnátok egymás idejét, viszontlátásra.

Aki visszasérteget, azon érzik, hogy nagyon megbántódott. Aki közli, hogy "én nem értem, mit akarsz", ott van esély rá, hogy a másik elgondolkozik, és nem érzi azt, hogy felülkerekedett volna. (Bár ekkor is nyilvánvaló, hogy a másik megbántódott, de talán nem annyira.)


Erősnek akarsz tűnni, ezért akarsz visszavágni, de erősebbnek fogsz tűnni, ha semlegesnek mutatod magad.

Azt meg, hogy belül mit érzel, nem kell tudnia.

2020. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

#19 Köszönöm! Már megnyugodtam! Csak frusztrált legbelül, teljesen értelmetlenül a dolog. Ez csaj alkohilzál is tuti részeg volt amikor ezek írta, meg szerintem prosit is lehetett. Írtam ki kérdést ott kaptam olyan választ ami megnyugtatott. Semmi gond a méreteimmel (17 cm) egyébként, sőt!


Ha legközelebb ír akkor valami ilyet fogok visszaírni neki amit te is mondtál, max csatolva küldök neki egy kentauros képet (interpretálja úgy ahogy szeretné).


Meg amúgy is találtam tinderrel egy milliószor intelligensebb nőt akivel összejárok.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Köszönöm mindenkinek aki normálisan írt!

2020. szept. 20. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!