Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért nincs hüvelyi orgazmusom ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nincs hüvelyi orgazmusom ?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 hónapban vettem észre ha lefekszek a párommal hüvelyi úton nincs orgazmuson. Eddig nem volt ilyen gond,sőt nagyon jó volt a szex minimum 3 orgazmusom volt,de mostanában csak akkor tudok el menni ha nyal.

Sokat emésztettem magam ezen,de csak magamban. Ma a párom is szóvá tette hogy biztos már nem kívánom és azért nem megy a szex úgy mint régebben.

Szeretem és kívánom is de valahogy nem megy és dühítő



2020. szept. 17. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
80%

Mi változott? feltudod idézni a különbséget akkor mikor orgazmusod volt 3x is? a körülményeket kettőtök között? a viszonyt? a helyzetet? a környezetet? a nyugodtságot és azt hogy most mivan?

Mivel ugye írtad hogy VOLT hüvelyi orgazmusod (ami ritka a nőknél HA jól tudom).

Esetleg őt kérdezted? láttad? nem puhul a farka szex közben? bírja?

Mit érzel miközben szexeltek? ott vagy jelen? vagy elkalandoztok?

2020. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!