Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, öszintén, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, öszintén, nektek mennyire számit a pénz meg a kinézet ha csak szexelni akartok?

Figyelt kérdés

Utobbi idöben volt 2 lány is, akivel megismerkedtem, el is jutottunk odáig hogy átjött filmezni (hahaha, "filmezni") de valahogy nem volt az igazi a "szex". Mind a kettö csajnak meg volt a maga élete, autó a popsi alatt, normális munka, ékszerek, nyaranta utazás ide-oda. Én biciklifutár létemre nem tudok és nem is akarok ilyenekre költeni, bár utazni én is sokat szoktam. Imádom a munkámat, még ha nem is keresek vele jól. Viszont az exbarátnömmel nagyon jó volt a szex, pedig ö nem volt egy bombajó csaj.

Felmerült bennem, hogy lehet pénzesség kérdése a szex egyéjszakás kalandok esetében is? Vagy lehet a külsö alapján nem akarták? De ha az utobbi, akkor egy egyik miért vetközött le teljesen, a másik meg miért elégitett ki kézzel? Chaten akkora volt a szexuális éhségük, a valóságban meg alig valami.


Több haverom dicsekedett azzal, hogy milyen bomba csajokat húzott meg - igaz az egyik egy Jaguárral járkál bulizni a másik meg pilótának készül és repülget...


(Hogy milyen haverjaim vannak, azt most ne vesézzük ki. 20 éve ismerem öket)


Ha lehet, akkor kort és nemet is irjatok.


A normális válaszokat elöre is köszi.



2020. szept. 19. 18:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ezekszerint a sikerességet csak autoban meg házban meg mindenfél kacatban lehet mérni?

Csak mert van 3 igen jó bringám a munkám miatt, rendezetten élek és az egyik falam teli van utazásos képekkel. Számomra az a siker, hogy a kétkerekü járgányommal sok helyre eljutok Európában...elég kalandosan.


Persze anyagliag nem vagyok leégve, csak szeretem az anyagi biztonságot.

2020. szept. 19. 18:48
 12/15 anonim ***** válasza:
#11 Ember ne akarj már a sok luvnyának megfelelni. Úgy viselkedsz mint egy béta hím. Szedd össze magad. Nem érdemlik meg a sok hatalmat, és nyalizást amit a te fajtád ad nekik.
2020. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Ezekszerint a sikerességet csak autoban meg házban meg mindenfél kacatban lehet mérni?"


Természetesen nem, viszont a kérdésed azt sugallja, hogy te nem érzed sikeresnek magad, emiatt jöttek ilyen válaszok.

Ha nem ez az igazság, az csak jó, viszont akkor az alaphelyzet felvázolás félreérthetőre sikerült.

2020. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nem pénzre izgulok.
2020. szept. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A kinézet valamennyire, de semennyire a személyiséghez képest.
2020. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!