Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tanárnőm mit szeretne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanárnőm mit szeretne tőlem, szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Heti 2x tanít minket és gyakran ad +házit, amely egy bármilyen témájú (tök mind1 milyen hosszú) szöveget kell neki írni. Eddig 4db ilyet küldtem neki és mindig nagyon megdícsért,írásban és szóban is mindenki előtt. (sokkal jobban mint a többi oszt. társam). Szünetekben Jónapot kívánokkal köszön minden iskolába járó diáknak, kivéve nekem, mert Sziával üdvözöl. Megkért 2x hogy ha van rá módom maradjak a suliban 8. óra után is és beszélgessünk kicsit. Megkérdeztem mégis miről?? (Ez nekem picit már sok "kapcsolat" tanár és diák közt) Mondta, hogy az írásaimról (amelyek nagyon erős és határozott gondolatokat tartalmaz az én jövömről, kvázi egy céltudatos énemet írtam le majdnem mindig csak más szemszögből) De hamar témát váltottunk az ő életére.. Panaszkodott és vígaszt várt (hát persze hogy nem hagyom őt pofátlanul ott, majdnem a sirás közepén..) Ez történt ezen a héten, kb 2órán keresztül vigasztaltam.. volt majdnem 18óra mire hazaértem aznap.. És írt nekem ma napközben egy üzenetet(facebookon) hogy hétfői napon nem fog iskolába menni tanítani és szeretné ha én se mennék tanulni, hanem xy helyen találkoznánk.. nem mondta hogy miért, csak emlékeztetett a beszélgetésünkre.. (pátyolgatást vár megint..)


Mitévő legyek szerintetek?? (19 éves fiú vagyok ő egy 28éves tanárnő)



2020. szept. 19. 21:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
69%

Ez milyen iskola? Középiskola, vagy valami felőfokú képzés? Szólhatnál szüleidnek a dologról. Ez nem rád nézve gáz...


A leírtak alapján többet szeretne veled, mint tanár-diák kapcsolat: jobb esetben csak lelki szemetesládát, rosszabb esetben (szex)-kapcsolatot. Ha te ezt nem akarod, akkor óvatosan és tapintatosan hárítsd el a közeledését. Mondjuk azzal, hogy együttérzel vele, ha nehézségei vannak, de úgy érzed nem tudsz neki segíteni, tanácsot adni. Vagy valami ilyesmi.


Amit csinál, az bőven nem etikus: számodra ciki, hogy függő helyzetben vagy tőle: lehet, hogy meg akar majd esetleg szivatni a visszautasítás miatt. Ments el minden vele való kommunikációt (email, SMS, Facebook stb.), legyen róla képernyőkép is. Utolsó esetben, ha oda kerülne a helyzet, akkor ezek bizonyítékok ellene, amit fel lehet használni egy eljárásban.

2020. szept. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő: nagyon szépen köszönöm, erre még nem gondoltam hogy le kellene mentenem a biztonság kedvéért.

Köszönöm, a ti segítségetekkel sikerül elindulnom a megoldás útján.

2020. szept. 20. 00:38
 13/21 anonim ***** válasza:
36%

Az én időmben miért nem voltak ilyen tanárnénik? Mi még férfiak voltunk, nem nyámnyila kisfiúk... Ha majd a 4 éve barátnőd dob, mert egy tini kapcsolatban ez szokott lenni, akkor bánkódhatsz utólag, hogy miket hagytál ki az életedből...


A vigaszt írogatásban is megkaphatná bármilyen lelki szemetesládától, nem véletlenül akar személyesen találkozni veled...


De nagyon esélyesnek tartom, hogy tényleg kamu az egész kérdés.

2020. szept. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%

Ez egy nagy kumu!!

Felesleges foglalkozni vele!!

Ja mellesleg egy skizofrén a kérdező!! 🤣

2020. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is, építsd le. Legyél elfoglalt, ne érj rá. A 10-es véleményével teljesen egyetértek, minden sora jó!
2020. szept. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
28%
Sztem vedd elő a faszod,majd megtudod mit akar. Már 18 éves elmúltál mi találjuk ki neked?
2020. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%

Az a vicces, hogy ezt a gyenge kamukérdést azóta sem törölték.

A sok birka meg válaszolgat is... istenem... :D

2020. szept. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Te írtad, hogy tanár diák kapcsolatban neked ez már sok. Akkor nem értem a hezitálást😯
2021. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebből bármi is igaz, akkor ne legyél puhapöts, hanem vágj oda a céltudatos éneddel, és vigasztald meg jó alaposan!
2021. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Meg akarja dugatni magát. Mekkora 1 k...

Férj nem elég neki. Kisfiúkák kellenek.

Hát en félnék hogy elkapok tőle valamit. Hiába van diplomája sok esze nincs a nőnek.

Ha elmész akkor a barátnőd jól megalázod vele. Nagyon gáz

2023. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!