Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex kapcsolatban elvesziteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolatban elvesziteni a szüzességet? Mennyire "jó"?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel ovi óta ismerjük egymást. Együtt nőttünk fel. Szerelmesek is voltunk egymásba. Ugye az általános iskola után elváltak útjaink, csakhogy folyton összefutottunk valahol. Nincs betervezve, meg semmi.

Nemrégiben már petting volt közöttünk. Össze jönni nem hiszem, hogy össze fogunk, ugyanis ő egyenlőre nem akar kapcsolatot, illetve sosem tudnánk találkozni, mert megy vissza az egyetemre, szóval vele én sem szeretnék kapcsolatban lenni.

A kérdésem az lenne, hogy mennyire "jó", ha megtörténik az első szex? Ő már nem szűz, én viszont igen.

(Nem lehurrogást várok, hanem tanácsot szeretnék kérni illetve véleményt)

20/L



2020. aug. 21. 08:01
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked jó akkor tökmindegy ki mit gondol.
2020. aug. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha már petting volt miért ne lehetne több is!
2020. aug. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem jó.
2020. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem vmi jó ötlet. Az elsőt tényleg egy laza kapcsiban akarod elveszíteni? Nem biztos h az első alkalom után talizna még veled. Csak te szenvednél emiatt.

De igazából te érzed, ha neki akarod ani a szűzességed, akkor tedd.

L

2020. aug. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt a kérdést már olvastam
2020. aug. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ te mennyire akarsz szexelni.

Ha nincsenek elvárásaid, nincsenek illúzióid és bízol benne, úgy érzed szeretnél vele szexelni akkor hajrá. Csak tudatosísd magadban hogy ennél több nem lesz.

Ha nem így akarod, nem erre vágysz akkor ne menj bele.

Kérdés, ismered-e magad annyira hogy tudd mennyire sérülnél lelkileg ha ebbe belemész.

2020. aug. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Az összes olyan csaj ismerősöm, akit csak úgy megdugtak kapcsolat nélkül, később képtelen volt normális kapcsolatot kialakítani. Fogalmam sincs mi az oka, hivatalos statisztikának sem mondanám, de több, mint 20 ilyen csajról van szó.

Amúgy hajrá! Egy leszel azok között a csajok között, akiket csak szexre használnak.

2020. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

Én egy dugópajtival vesztettem el, nekem nagyon bejött ;)

Nem kellett azon izgulnom, hogy vajon ügyes leszek-e, vagy jó lesz-e a másiknak, vagy vajon unja-e a negyven perces nyalást.

Ha olyannal vagy, aki nem érdekel nagyon, akkor könnyebben vagy önző, és koncentrálsz a saját élvezetedre.

2020. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

én is egy dugópajtival veszítettem el, bár belé szerelmes voltam

végül is nem bántam meg annyira

22l

2020. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én prostival veszítettem el a szüzességem.
2020. szept. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!