Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/pasik egyarànt! Korral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/pasik egyarànt! Korral nemmel: gyakoriról lett “kalandja” ami nem átverős volt? Mindkét oldal érdekelne, mert alakulgat valami egy sràccal, de félek àtver. Szexelnènk csak (a miértje, magánügy), csak tapasztalatokra volnék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 10:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Volt, igen.


28F

2020. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem volt ilyen. A maximum annyi volt, hogy beszélgettünk privátban és szexchat lett belőle. De ez is egyszer volt, többségében normális beszélgetőpartner sem volt.

23F

2020. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
62%

Még írni sem igazán szoktam.

F49

2020. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Mivel verne át?

Nekem volt 2 sráccal is kalandom innen.

37N

2020. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Kétszer volt lányos kalandom innen, semmi átverés nem volt. Fiúkkal nem találkoztam. 21L
2020. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Kaland nem, de egy másfél éves kapcsolatom volt már innen. Viszont ha te csak szexet akarsz, akkor nem értem, milyen átveréstől félsz? Ebben az esetben a legrosszabb, ami történhet, hogy végül nem megy el a megbeszélt találkára, de hát annyi baj legyen. Akkor lenne gond, ha többre vágynál.
2020. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%

Ahhoz már rendkívül elkeseredettnek, nyomoréknak kell lenni, hogy itt ismerkedjen valaki.


Jóképű, 32F.

2020. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Kaland, rövid szexkapcsolat, hosszú szexkapcsolat, párkapcsolat...kb. minden volt már innen a kapcsolati skálán. :D Rengeteg szuper jófej és csinos lány van itt, bár az elmúlt években már sokkal zárkózottabbak az emberek, szóval én már nem nagyon használom privát célokra, csak kérdésekre válaszolgatok.

31F


#7 uhhh, ennél hányadékabb választ is nehéz elképzelni, le a kalappal.

2020. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
34%

Kövezzetek meg, de nőként osztom a 7-es válaszoló véleményét.

Sosem ismerkedtem innen meg senkivel, mert nem azért irkálok ide, hogy felszedjek valakit.

2020. szept. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

#10


tehát nem csak jóképű vagy, még kemény legény is 🤔🤔🤔

2020. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!